Ландшафтнийдизайн
Портфоліо
01
Shelest
Заміський комплекс
TOPIAR
Ландшафтний дизайн в Києві
Ландшафтний дизайн — художня майстерність, що поєднує в собі різноспрямовану тріаду: технічний (архітектура, спорудження, проектування) і рослинницькі аспекти, а також інформацію філософського та історичного характеру. Простіше кажучи, під ландшафтним дизайном розуміється ряд кроків, спрямованих на облаштування та озеленення території з метою створення красивої гармонії в комбінації з використанням інфраструктури тих чи інших будівель, формування бажаного мікроклімату.
02
Послуги
Що пропонує компанія TOPIAR?
Тільки визначилися з місцем проживання за містом, виникає питання — що робити з присадибною ділянкою. Добре, якщо купили з доглянутим газоном, якщо територія не підготовлена? Або не подобається вигляд біля нового будинку? Зазвичай заміський будинок передбачає місце для відпочинку, проведення дозвілля, а недоглянута ділянка псує настрій. Облаштована місцевість дозволяє в повній мірі насолодитися відпочинком з друзями після важкого робочого дня, провести свята.
Ми допоможемо змінити ділянку так, щоб ви могли насолодитися видом, відчувати тільки позитивні почуття, сидячи з коханою людиною на терасі, граючи з дітьми в басейні або на спеціально обладнаному дитячому майданчику, оточеному зеленим і соковитим газоном. Підходячи з практичного боку, дизайнери створять ландшафт так, щоб він був прекрасним і функціональним. Ми надаємо свої послуги не тільки по Києву і області, а також по всій Україні.
Читати повністю
Як облаштувати свою ділянку. Етапи нашої співпраці
01
Ви оформлюєте замовлення і наш менеджер зв'язується з Вами для уточнення інформації
10 хвилин
02
Зустрічаємося з Вами на об'єкті, потім укладаємо договір і затверджуємо кошторис по об'єкту
1-2 дні
03
Проектний відділ приступає до розробки концептуального рішення
7 днів
04
Затвердження та підписання генерального плану
10 днів
05
Розробляється робоча документація
20 днів
06
Фахівці з благоустрою приступають до виконання робіт на об'єкті
1 місяць
07
Здача об'єкту замовнику і повний розрахунок. Підписання актів виконаних робіт
1 день
08
Гарантія на виконані роботи від TOPIAR
1 рік
Зв'язатися з нами

Ландшафтний дизайн —

саду, ділянки, подвір'я в Києві від TOPIAR

03
Про компанію

Створюємо майбутнє – цінності, що розвиваються разом з вами для передачі наступним поколінням. Історію з повним комплексом послуг від проєктування до втілення будинку та ландшафту вашої мрії.

Років
На Українському ринку
Клієнтів
По всій країні
Професіоналів
В команді
Проектів
Реалізовано
Благоустрій комерційних об'єктів
Серед наших клієнтів не тільки приватні клієнти, але і торгові центри, заміські комплекси, бізнес-центри, офіси компаній, фабрики, заводи і комбінати. Ми вміємо створювати унікальний ландшафт, який підкреслить особливість вашої локації.
Яка команда працює над проектами?
Щоб зрозуміти хто створює ландшафт для території, розповімо про нашу команду фахівців. Компанія TOPIAR цінує своїх співробітників, які є професіоналами справи. Кожен співробітник закінчив вищий навчальний заклад країни, отримав спеціальну профільну освіту в галузі озеленення та ландшафту. У кожного співробітника є досвід роботи, підтверджений сотнями успішно реалізованих проектів.
Всі дизайнери та фахівці в курсі новинок модних тенденцій по ландшафту, також можуть запропонувати свої розробки, ідеї. Завжди зможуть пояснити чому для певної ділянки потрібен не такий дизайн, як на якомусь курорті або на зображенні з журналу. Запропонуємо компроміс та альтернативу, яка підходить саме для вашої ділянки.
Наші співробітники
120професіоналівсвоєїсправи
450унікальнихпроектів
Юрій Корольчук
CEO
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації проектів
Анастасія Бардонова
керівник відділу проектування, архітектури та дизайну
Артем Олійник
Керівник відділу сервісного обслуговування
Борис Третяков
головний інженер
Борис Вінер
головний архітектор
Павло Шептицький
експерт із будівництва басейнів
Олександр Крикун
Менеджер з реалізації проектів
Ольга Кульчицька
Менеджер з реалізації проектів
Валентина Єрьоміна
Менеджер з реалізації проектів
Наталя Кунець
дендролог
Марія Якимчук
ландшафтний дизайнер
Дмитро Романюк
Ландшафтний дизайнер
Діана Манжос
Ландшафтний дизайнер
Ясин Козинець
Інженер
Алевтина Лянна
Фінансовий директор
Фетіє Гнезділова
Головний бухгалтер
Віктория Бадюрова
Керівник HR-відділу
Марина Іванова
Помічник генерального директора
Любов Піхоцька
Менеджер відділу сервісного обслуговування
Артем Давидовський
Керівник відділу маркетингу та продажів
Віктория Кривенко
Менеджер з продажів
Андрій Шелютін
Проектний менеджер
Владислава Пахомова
Контент-менеджер
Дмитро Пономаренко
Менеджер закупівель
Ігор Балицький
керуючий автопарком
Олександр Дубіневич
Прораб
Ігор Лісовий
Прораб
Сергій Король
Прораб

Наші клієнти рекомендують нас

Після роботи з клієнтом ми отримуємо зворотний зв'язок. Так ми контролюємо якість, покращуємо сервіс і не розслаблюємося.

Ландшафтне проектування

100 %

Комплексный уход за садом

100 %

Фитостены с живыми растениями

87 %

95%
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Ландшафтний дизайн — саду, ділянки, подвір'я в Києві від TOPIAR

Що пропонує компанія TOPIAR

Тільки визначилися з місцем проживання за містом, виникає питання - що робити з присадибною ділянкою. Добре, якщо купили з доглянутим газоном, але якщо територія не підготовлена? Або не подобатися вигляд біля відбудованого будинку? Зазвичай заміський будинок містить місце для відпочинку, проведення дозвілля, а недоглянута ділянка псує настрій. Облаштована місцевість дозволяє в повній мірі насолодитися відпочинком з друзями, після важкого робочого дня, провести свята.

У рішенні благоустрою території допоможе компанія TOPIAR, яка займається ландшафтним дизайном, благоустроєм, озелененням територій. Наша команда професіоналів любить справу якою займається, при цьому враховує побажання клієнтів. Компанія представляє комплексні послуги разом з обслуговуванням присадибної ділянки надалі за бажанням клієнта.

Ландшафтний дизайнер враховує кожну дрібницю, а неординарний і креативний підхід до замовлення допомагає створити неперевершені стилістичні та унікальні ландшафтні дизайни. На компанію можна покластися - ми успішно лідируємо на ринку вже 10 років, за цей час ми успішно реалізували сотні проектів, допомогли багатьом людям.

Ми допоможемо змінити ділянку так, щоб ви могли насолодитися видом, відчувати тільки позитивні емоції сидячи з коханою людиною на терасі, тримаючи чашку ароматної кави або граючи з дітьми на траві біля будинку. Підходячи з практичного боку дизайнери створять ландшафт так, щоб він був прекрасним і функціональним. Ми надаємо свої послуги не тільки по Києву і області, а також по всій Україні.

Ніяких сумнівів у благоустрої присадибної ділянки

Як правило, складність в приведенні ділянки в порядок виникає при самостійному плануванні дизайну. Кожен член сім'ї бачить кінцевий вигляд території по своєму і складно втілити смаки сімейства в один проект. Що робити, якщо просто немає часу на планування і вникання в нюанси дизайну ландшафту?

Щоб не сталося творчого безладу на ділянці, просто необхідно залучити команду професіоналів. Дендрологи допоможуть з вибором рослин, дизайнери розташують альтанки, насадження, освітлення, а інженер правильно проведе автоматичний полив. Компанія TOPIAR надає весь спектр послуг ландшафтного дизайну:

 • проект ландшафту від фахівця
 • влашутвання рокарію, квітника, альпінарію, альпійських гірок, японських садів
 • проектування і споруда альтанок, пергол, містків
 • вкладання натурального рулонного газону
 • створення водойм на будь-який смак і будь-якої складності
 • організація як автоматичного так і крапельного поливу
 • установка освітлення садиби і прокладка доріжок
 • за необхідністю, догляд за ділянкою після закінчення робіт
 • зміцнюємо берегову лінію

Ми - команда фахівців, яка допоможе упорядкувати ділянку оперативно, якісно, ​​за отимальну ціну з реальною гарантією. При розробці проекту майбутнього ландшафту використовуються новітні технології - 3D і 2D моделювання та візуалізація. Для тих, хто вперше скористався послугами ландшафтного дизайнера, і не знає, як правильно стежити за ділянкою, ми можемо створити ландшафт з мінімальними трудовитратами. Таким чином сад буде радувати красою в будь-яку пору року і час доби.

Як правило, після завершення всіх будівельних робіт немає сил і часу доглядати за присадибною ділянкою. Наша компанія допоможе в догляді за рослинами, підтримці чистоти, боротьбі зі шкідливими комахами та жуками, внесенні добрив для зелених насаджень.

Як влашутвати свою ділянку. Етапи нашої співпраці

Будь-яка мрія повинна втілитися в реальність - немає потреби їздити за кордон, щоб побачити екзотику, її можна зробити у себе в подвір’ї. А якщо до душі класичний стиль ландшафтного дизайну або змішаний, в будь-якому випадку ми допоможемо визначитися з вибором.

Багато хто смутно уявляє, що таке ландшафтний дизайн і чи потрібен взагалі. Також переживають, що буде дорого, побажання не будуть почуті. Все це порожні страхи і недолік інформації про ландшафтний дизайн.

При зверненні в компанію TOPIAR, фахівець докладно розповість, що буде використано, як будуть проводитися роботи, і які бригади працюватимуть над вашим ландшафтом. Консультація безкоштовна, потрібно лише подзвонити в офіс або написати на електронну пошту. Перестали боятися? Тоді обговоримо етапи спільної співпраці:

 1. Виїзд на місце майбутніх робіт. Огляд ділянки, обговорення попередньої вартості
 2. Обов'язкове укладення договору, отримання авансу для розробки проекту
 3. Після того, як візуальний ландшафтний проект готовий, відбувається обговорення на предмет ваших побажань. Коли все узгоджено і затверджено, ландшафтний дизайнер приступає до переносу візуального проекту на креслення
 4. Далі обговорюємо, узгоджуємо кошторис і перелік необхідних матеріалів для роботи
 5. Реалізація креслення на об'єкті під наглядом дизайнера - земляні роботи, полив, освітлення, газон, доріжки, висадка рослин
 6. Ви приймаєте оновлену ділянку, а ми надаємо гарантію від одного року на матеріали і виконану роботу

Як видно з етапів, ми відповідально ставимось до своєї роботи, немає жодного нарікання або поганого відгуку про нашу роботу. При цьому ми відкриті до діалогу з замовником, підкажемо, порадимо, пояснимо незрозумілу ситуацію, відповімо на всі питання, що цікавлять.

Яка команда працює над проектами

Щоб зрозуміти хто створює ландшафт для території, розповімо про нашу команду фахівців. Компанія TOPIAR цінує своїх співробітників, які є професіоналами справи. Кожен співробітник закінчив вищий навчальний заклад країни, отримав спеціальну профільну освіту в галузі озеленення та ландшафту. Уже має досвід роботи, підтверджений сотнями успішно реалізованих проектів.

Всі дизайнери та майстри в курсі новинок модних тенденцій по ландшафту, також можуть запропонувати свої розробки, ідеї. Завжди зможуть пояснити чому для певної ділянки потрібен не такий дизайн, як на якомусь курорті або на зображенні з журналу. Запропонують компроміс, альтернативу, що зацікавить замовника.

Спеціаліст, який компетентний в дизайні присадибних ділянок, перед пропозицією плану майбутнього дизайну, врахує розташування місцевості, дендрологічні, кліматичні особливості, побажання клієнта і збере все це до єдиного проекту, щоб виглядало органічно, стильно, оригінально. Складніше буває, якщо замовник не знає конкретно, що він хоче, завдання дизайнера зібрати до купи розрізнені картинки, підібрати під місцевість, створити оригінальний ландшафтний дизайн на ділянці.

Компанія стежить за новинками в світі садівництва, готова запропонувати рослини з кращих розплідників Європи і України. У нас власне виробництво газонів відповідно до стандартів і з необхідними сертифікатами, а також гарантія.

Ми ніколи не відмовляємося від своїх зобов'язань, виконуємо роботи без залучення сторонніх підрядників. Ви можете перевіряти хід роботи на будь-якому етапі, при цьому детально розповімо про результати. Також за бажанням можемо надати фотозвіти.

Компанія TOPIAR цінує ваш час, гроші, а найголовніше нерви. Наші фахівці дбають за свою справу, ми звертаємо увагу на будь-яку дрібницю - камінчик, гілочку або пень. У наших умілих руках будь-яка дрібниця перетворюється в складову майбутнього ландшафту вашої мрії. Для нас не існує великих відстаней - ми працюємо не тільки по Києву та Київській області, а також по території всієї України.

Давно минули часи однотипних присадибних територій з безликими садами і грядками. Сьогодні завдяки ландшафтному дизайну можна створити індивідуальний стиль присадибної території, підкреслити статус власників ділянки та їх вподобання.

Ландшафтний дизайн саду, дачної ділянки або подвір’я в Києві від компанії TOPIAR - це унікальна можливість якісно облаштувати територію, наповнити її вишуканими рослинами, правильно і гармонійно об'єднати їх, а також створити необхідну стилістичну концепцію.

Важливо розуміти, що дизайн ландшафту - це творчий і креативний процес. Разом з тим, при неправильному підході до такої роботи можна нашкодити зовнішньому вигляду території і порушити ідилію.

Саме тому для створення ландшафтного дизайну дачної ділянки або рекомендується скористатися послугами професійних дизайнерів, які мають достатньо знань та практичного досвіду з організації та благоустрою присадибної території.

Компанія TOPIAR пропонує вам свої професійні послуги ландшафтного дизайну і озеленення саду, присадибної або будь-якої іншої території.

У процесі створення проекту ми чітко враховуємо особливості території, її форму і ряд інших факторів, а також максимально прислухаємося до ваших рекомендацій і побажань. Все для того, щоб створити елітний ландшафтний дизайн, який буде якісно виділяти ваш ділянку серед сотень інших.

На нашому ресурсі ви можете переглянути фото і приклади ландшафтного дизайну, а також ознайомитися з відгуками. Традиційно для наочності ми розміщуємо фотографію до та після втілення нашого творчого та креативного плану.

Щоб скористатися нашими послугами або викликати фахівця для здійснення вимірів території, рекомендуємо використовувати форму замовлення або зв'язатися з нами будь-яким іншим зручним для вас способом. У такому випадку ви зможете також отримати слушні поради і рекомендації від наших професійних співробітників.

Замовити ландшафтний дизайн в компанії TOPIAR - це перший крок до створення гарного дизайну заміського будинку. Щоб довідатися про ціни для конкретного проекту, вам потрібно скористатися розділом «Контакти» і зв'язатися з нами або ж відвідати наш затишний офіс для індивідуальної зустрічі.

Ми працюємо з різними типами території: готові втілити ландшафтний дизайн маленького ділянки або ж реалізувати під ключ великий і відповідальний проект. Вартість ландшафтного дизайну обговорюється індивідуально в кожному конкретному випадку.

Жити в гармонії з природою, забезпечити комфорт і затишок - одне із завдань, яке ми ставимо перед собою. Наш досвід роботи дозволяє створювати будь-які пейзажі, змінюючи ландшафт навколишньої місцевості, втілюючи в життя ваші бажання.

У вас з'явилася ділянка, про яку давно мріяли, але вас не влаштовує її рельєф. Наші висококваліфіковані дизайнери розроблять якісний проект ландшафтного дизайну вашої ділянки, щоб на ньому хотілося працювати і користуватися плодами своєї праці або відпочивати всією сім'єю і радіти життю.

Сучасний ландшафтний дизайн - це мистецтво поєднання життєдайної сили рослин і людини, штучно створене місце, яке тішить всіх красою і впорядкованістю. Обирайте ландшафтний дизайн під ключ в Києві, і ми зможемо задовольнити всі ваші запити для здійснення сміливих ідей.

Якщо ви замовите у нас ландшафтний дизайн дачної ділянки, то звільните себе від багатьох проблем з благоустроєм території, а ми створимо прекрасні умови для ідеального відпочинку після робочого дня і міської метушні. Ви зможете насолодитися тишею і незвичайною красою свого саду, пройтися зручними звивистими доріжками в зону відпочинку, вслухаючись в шепіт дерев і милуючись мальовничим штучним ставком або посидіти на лавці з томиком віршів улюбленого поета, сховавшись від спекотного літа в тіні екзотичних дерев, що ростуть на уступах тераси .

Гарний ландшафтний дизайн ділянки, виконаний спільно з вами у творчому проекті, принесе вам особливе, незвичайне унікальне відчуття єдання з природою.

Довіртеся нашим фахівцям і вони створять неповторний ландшафтний дизайн саду на будь-який смак. У вашому розпорядженні вибір всіляких послуг ландшафтного дизайну: розбивка тематичних садів, створення квіткових композицій, газонів, альпійських гірок, фонтанів, штучних водойм, альтанок або тераріїв.

Ландшафтна компанія TOPIAR — це реальна можливість якісно влаштувати і озеленити вашу присадибну ділянку, адже ландшафтний дизайн буде вас тішити щоранку!

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання