Про компанію

Безкоштовна консультація
років
на українському ринку
клієнтів
по всій країні
фахівців
у команді
проектів
реалізовано
03
Про нас

Створюємо майбутнє – цінності, що розвиваються разом з вами для передачі наступним поколінням. Історію з повним комплексом послуг від проєктування до втілення будинку та ландшафту вашої мрії.

Команда TOPIAR об'єднує кращі досягнення ландшафтного проектування. Ми вміємо створювати красу на невеликих присадибних ділянках і робимо благоустрій територій заміських комплексів на кілька гектарів. Нашими клієнтами стають підприємці, які мріють створити місце для комфортного відпочинку співробітників на даху бізнес-центру, і прогресивні дизайнери, які використовують озеленення у своїх проектах.

Команда, що реалізовує мрії
TOPIAR — це простір, який вміщує в себе великий вибір асортименту авторизованих товарів для благоустрою, технологічні рішення по передовим сервісам та професійним рівнем обслуговування від інженера до менеджера з продажу. Наша місія — втілювати проектні рішення в області ландшафтного дизайну і озеленення території для вузького кола клієнтів преміум сегменту, надаючи вам комплексне рішення проблем, покращений сервіс і сприятливі умови співпраці.
Працюючи з вами, ми намагаємося стати помічником, який допоможе познайомитися з трендами ландшафтного дизайну і технологіями благоустрою. Ви отримаєте кваліфіковану допомогу, знання та комплексні рішення.
Наші співробітники
120професіоналів своєїсправи
450унікальних проектів
Юрій Корольчук
CEO
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації
Анастасія Бардонова
керівник відділу проектування, архітектури та дизайну
Любов Піхоцька
Керівник сервісного відділу
Борис Третьяков
головний інженер
Борис Вінер
Головний архітектор
Павло Шептицький
експерт з будівництва басейнів
Олександр Крикун
Менеджер з реалізації проектів
Ольга Кульчицька
Менеджер з реалізації проектів
Валентина Єрьоміна
Менеджер з реалізації проектів
Наталя Кунець
дендролог
Марія Якимчук
ландшафтний дизайнер
Дмитро Романюк
Ландшафтний дизайнер
Діана Манжос
Ландшафтний дизайнер
Ясин Козинець
Інженер
Алевтина Лянна
Фінансовий директор
Фетіє Гнезділова
Головний бухгалтер
Віктория Бадюрова
Керівник HR-відділу
Марина Іванова
Помічник генерального директора
Олейник Артем
майстер сервісного відділу
Артем Давидовський
Керівник відділу маркетингу та продажів
Віктория Кривенко
Менеджер з продажів
Андрій Шелютін
Проектний менеджер
Владислава Пахомова
Контент-менеджер
Дмитро Пономаренко
менеджер закупівель
Ігор Балицький
керуючий автопарком
Олександр Дубіневич
Прораб
Ігор Лісовий
Прораб
Сергій Король
Прораб
Що кажуть про нас клієнти?
Ірина
Ліс і озеро
Ми купили ділянку, поставили будинок і зрозуміли, що зовсім не уявляємо які дії робити далі. Наш сусід порадив звернутися в компанію TOPIAR, зізнатися чесно інші компанії ми не особливо розглядали. Виходячи з розробленого проекту стало зрозуміло форсування того, що робити з ділянкою далі і які споруди будувати. Дуже сподобався підхід в роботі, немає впарювання. Якщо нам щось не подобалося із запропонованого або ми чогось не розуміли - приходили до компромісу і нам все пояснювали. Добре відпрацьовано озеленення, відмінно підібрані рослини. У нас дуже складна ділянка - лісова місцевість і перепади висот, тому хотілося б відзначити чудове опрацювання рівнів, дівчатка постаралися. Так само фахівці компанії TOPIAR порадили нам зробити дренажне поле. Після того як ми прислухалися до поради і зробили його, ділянка стала сухою. До цього величезною проблемою було те, що стояла вода. Виходячи зі свого досвіду, можу порадити тим, у кого такі ж проблемні ділянки як у нас відразу звертатися до фахівців. Думаю, що кожна ділянка має безліч своїх нюансів і тільки фахівці можуть правильно їх опрацювати. Плануємо в наступному році приступити до реалізації проекту і що TOPIAR нам і реалізує проект, який розробили.
01
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01
Партнери
Залишилися питання?
01Яка вартість ландшафтного дизайну?
Вартість дизайну включає в себе вартість розробки проекту і подальшої його реалізації: закупівля і висадка рослин, підбір та встановлення обладнання для поливу \ освітлення, земляні роботи (вирівнювання території, завезення ґрунту \ піску та ін.), укладання газону. Вартість проекту прораховується індивідуально і залежить від площі, перепаду висоти і будівель, які вже є або плануються
02Коли можна приступити до робіт?
Залежить від наявності затвердженого проекту і сезонності. Ми не рекомендуємо займатися висадкою рослин влітку, тому що це призводить до загибелі рослин. Рекомендуємо розробляти проект благоустрою взимку, і на початку весни приступати до робіт. Влітку проводити роботи не зв'язані з озелененням: укладання мощення, земляні роботи, риття траншей для проведення комунікацій (полив / освітлення)
03Що входить в проект?
Комплексний ландшафтний проект складається з концепції благоустрою, яка відображає всі побажання замовника. Концепція - це візуальна складова проекту (генплан із зонуванням та 3Д візуалізація), а також з робочої документації: дендрологічна відомість рослин, посадочні креслення, схеми і конструктиви мощення, геодезичні креслення території, план водовідведення та дренажу, монтажні схеми, схеми автоматичного поливу і освітлення, а також монтажні схеми і підбір обладнання і обов'язково кошторисну документацію на всі види робіт передбачені в проекті.
04Чи є гарантія на озеленення?
Ми даємо гарантію на озеленення, за умови що ми займалися установкою системи автоматичного поливу, а також при укладення договору на регулярне сервісне обслуговування території. Якщо рослини гинуть з вини компанії, то ми зобов'язуємося прибрати зіпсовані рослини і висадити нові за свій рахунок.
05Для чого розробляти проект?
Проект необхідний для якісного виконання робіт з благоустрою. Без проекту неможливо якісно прорахувати вартість робіт, точну кількість необхідного матеріалу. Ландшафтні роботи без проекту призводять до грубих помилок оформлення ландшафту, а також до проблем з автоматичним поливом, неправильного підбору рослин для конкретної місцевості та ін.
06Яка швидкість виконання робіт?
Залежить від складності та масштабності проекту. У нашій практиці є проекти з територіями більше 1 га, які ми встигали зробити за 20 днів. Але також є і об'єкти, які ми ведемо набагато довше — кілька місяців або навіть років, тому що замовникам так зручно.
07Чи можна одночасно робити проект і виконувати роботи?
Коли ви визначились із концепцією можна виконувати роботи паралельно з розробкою документації.
08Навіщо робити топозйомку ділянки?
Топографічна зйомка території необхідна для винесення меж ділянки. Таким чином можна чітко розрахувати вартість робіт, а також розробити проект без значних розбіжностей з реальністю. Завдяки їй, можна правильно розробити проект, з огляду на площі забудов і існуючі насадження.
TOPIAR — в найкращих традиціях ландшафтного дизайну
Безкоштовна консультація
Подивитися ціни

TOPIAR — провідна компанія з надання якісних послуг в сфері ландшафтної індустрії. За 10 років ми змогли зайняти одну з провідних позицій на ринку, що є найкращим показником нашого професіоналізму та високої якості послуг, що надаються.

Завдяки високій кваліфікації нашої Команди, компанія зарекомендувала себе як надійний партнер і надійний підрядник.

Нашою метою є створення найбільш комфортного для Вас місця існування — від виконання сервісних робіт по догляду за Вашим садом або газоном, до створення креативного дизайнерського проекту в будь-якому з різноманітних стилів та його вчасної реалізації.

Унікальністю надання наших послуг є застосування топіарного мистецтва в кращих його традиціях.

Будучи одним з лідерів галузі, ми надаємо послуги з професійного проектування та ландшафтного дизайну, озеленення і благоустрою, створення систем поливу, облаштування газонів і мощення, виготовлення та продажу малих архітектурних форм та виробів з каменю, продажу і доставки сипучих матеріалів (ґрунт, чорнозем, мульча, кора, декоративна крихта).

Оптимальна вартість і висока якість наших робіт робить пропозиції компанії TOPIAR кращою на ринку благоустрою.

Команда компанії TOPIAR готова докласти всіх зусиль і максимум можливостей для досягнення необхідного Вам результату. Ми впевнені, що зможемо знайти з Вами спільну мову і задовольнити всі Ваші побажання.

Наше кредо — зробити роботу креативно, якісно і в чітко встановлені терміни.

ТOPIAR — енергія досконалості!

Компанія TOPIAR була створена, щоб об'єднати в собі всі найкращі досягнення ландшафтного дизайну — досвідчених архітекторів і дизайнерів з проектування, менеджмент з ведення проектів, фахівців з виконання якісної роботи з використанням кращих матеріалів для благоустрою, застосуванням інноваційних передових технологій.

В постачанні матеріалів для благоустрою - допомогти нашим клієнтам в економії часу на вирішенні цих завдань і передати це в надійні руки.

Ми прагнемо згуртувати всі підрозділи компанії в єдину команду, в якій високо цінуються компетентність, відповідальність і готовність до самовіддачі.

Ми прагнемо підтримувати імідж компанії, яка вселяє довіру і повагу не тільки клієнтам і партнерам по бізнесу, але і суспільству в цілому.

Наша мета — постійне зростання компанії.

Наша місія направити нашу «ЕНЕРГІЮ ДОСКОНАЛОСТІ» на всі наші проекти в тому обсязі — який Вам буде потрібно.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання