Автосалон BMW
AWT Bavaria

Локація
АВТ Баварія, с. Гора
Площа
23 сотки
Статус
Реалізовано
Команда
Анастасія Бардонова — ландшафтний архітекторБорис Третьяков — головний інженерЮрій Корольчук — директор, менеджер з реалізації
Головна задача:
Створити ландшафт, який буде продовжувати філософію компанії офіційного дилера BMW, MINI, Alpina, Rolls-Royce, Aston Martin в Україні. Екологічність, мобільність, престиж та комфорт – головні принципи компанії, на які ми намагались спиратись розробляючи благоустрій навколо салону.
Детальніше про ландшафт
Дивовижним та прекрасним вкрапленням ландшафту є каміння. Величезні валуни, привезені та розміщенні з неймовірними зусиллями, відтворюють атмосферу немов пролежали тут не одну сотню років.
Безперечно, якщо порівняти фото до та після відразу помітно, на скільки сильно змінилась територія — яка вона стала приваблива, стильна та як гармонійно довершила сучасний стиль салону.
Процес робіт
Композиційним центром, безумовно, стала чорна сосна, що вирощена в унікальному японському стилі бонсай. Цей яскравий акцент ідеально вписався в композицію з валунами та декоративною відсипкою зі щебеню. Проїжджаючи повз салон неможливо не звернути увагу на мінімалістичний екстер'єр будівлі і потужну клумбу біля її фасаду, яка володіє дивовижною енергетикою з нотками сходу.
З квіткових композицій окремої уваги варті яскраві Імперата циліндрична (Imperata cylindrica), Спірея японська (Spiraea japonica)та різновиди шавлія, що додали буйність фарб ландшафту. Для озеленення території використовувався широкий асортимент цікавих рослин, які прекрасно вписались в стилістику та додали спокійних зелених кольорів.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання