Приватний будинок
КМ Балатон

Локація
КМ Балатон
Площа
10 соток
Статус
Реалізовано
Команда
Марія Якимчук — ландшафтний дизайнерПавло Шептицький — експерт з будівництва басейнівБорис Третьяков — головний інженерНаталя Кунець — дендролог
Головна задача
Створити легкий, мінімалістичний ландшафтний дизайн, який буде поєднувати натуральність природи, організованість і функціональність. Створити затишок і залишити максимум вільного простору, а також розташувати на ділянці басейн, який повинен стати головним акцентом і місцем дозвілля замовників.
Складнощі під час реалізації
Основна складність, яку ми подолали, стало близьке розташування ґрунтових вод на ділянці. Особливо добре це можна помітити під час процесу риття котловану під басейн. Втім, завдяки експертності та досвіду, ми успішно впоралися із завданням і втілили задумане.
Детальніше про ландшафт
Мінімалізм в ландшафті ідеально підходить для тих, хто любить лаконічність і стриманість. Естетична сторона організації необхідних елементів благоустрою націлена створити максимальну простоту і чітку функціональність. Мінімум деталей і вдале їх розміщення дизайнером створює цілісний ландшафтний дизайн.
Одним із таких елементів є водойма, в контексті даного об'єкта — басейн. У проекті він є головним акцентом і місцем для проведення дозвілля всією родиною. Переливний басейн розміром 10,5х3,5 метра і глибиною 1,2-1,8 метра дозволяє комфортно ним користуватись і дітям, і дорослим. Сучасне якісне обладнання та висока якість будівельних робіт гарантує, що басейн буде служити десятки років.
Невід'ємною частиною мінімалізму в ландшафтному дизайні служить газон, який забезпечує максимум вільного простору. Сітка від кротів завбачливо покладена під зелене покриття.
Рослини допомогли пом'якшити чіткі лінії і геометрію стилю: Ялиця Нордмана або Ялиця Кавказька (Abies Nordmanniana) — виконує роль новорічної ялинки. Самшит у вигляді куль висаджені біля будинку та альтанки прекрасний у будь-який час року. Низька огорожа із самшитів зонує декоративні городи. Відчуття затишку і захищеності дарує зелений паркан із Туї західної Брабант (Thuja occidentalis Brabant).
Невеликий сад з декількох плодових дерев (яблуня, груша) разом з декоративними городами дають можливість споглядати та вирощувати ягоди та фрукти господарям.
Відсипка з гальки Thassos чудово гармонує з загальним духом мінімалізму, поєднується з мощенням із натурального каменю. Вільне місце навколо рослин також засипане галькою.
Ще однією спорудою на ділянці є альтанка з барбекю, яка розташована навпроти будинку в найвіддаленішій частині території з виходом до басейну та газону. Може використовуватися в будь-яку погоду та пору року, розмір дозволяє проводити час у сімейному колі та у великій компанії друзів.
Для ефективного використання ділянки в нічний час була встановлена система освітлення, а також система поливу для газону та рослин.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання