Приватний будинок
Білогородка

Локація
с. Білогородка
Площа
11,5 соток
Статус
В процесі реалізації
Команда
Марія Якимчук – ландшафтний дизайнерПавло Шептицький – менеджер з реалізаціїБорис Третьяков – головний інженер
Головна задача
Створити проект благоустрою для заміського будинку, де можна насолодитись відпочинком від метушливого міста та відчути затишок та єднання з природою. На території в 11,5 соток необхідно було розпланувати зони: паркінгу, тераси, альтанки з барбекю, декоративного городу та зони відпочинку. При цьому замовники бажали зберегти якомога більше вільного простору.
Детальніше про ландшафт
Територія досить полога, будинок розташувався в центрі ділянки, що має трохи нерівну форму квадрату. У своїй концепції дизайнер запропонувала зберегти простір поруч з терасою та, у якості декоративної частини, використати комбінацію вічнозелених та квітучих рослин, для збереження краси ділянки в будь-який час року.
Умовно ділянку можна поділити на дві частини: - Фасадна, що виконує виключно функціональні опції. Саме тут знаходиться вхідна зона в будинок, місце для паркування авто та невелика зона відпочинку, що оточена зеленю.
Внутрішня зона виконує функцію єднання з природою. Гармонійно розташовані барвисті дерева, квіткові композиції та легкі крокові доріжки дозволяють насолодитись затишком та усамітненням із флорою навколо.
Обов'язковим елементом даного проекту є декоративний город, що дозволяє господарям власноруч вирощувати ягоди, овочі та зелень. Тут знаходяться і декілька плодових дерев, що виконують роль невеличкого плодового саду.
Для смачної вечері на свіжому повітрі в пригоді стане альтанка-барбекю з піччю та невеликим столиком. Зона тераси, в якій можна зібратись великою сім'ю та з друзями також знайшла своє місце в даному проекті. А для найактивніших членів сім'ї, поруч з терасою, залишається вільний простір, де можна пограти з м'ячем, або влаштувати турнір з бадмінтону.
Затишок та гармонія – саме такі відчуття викликає цей проект. Реалізація запланована на весну-осінь 2021 року.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання