Приватний будинок
КМ Альпійка

Локація
КМ Альпійка
Площа
12 соток
Статус
Реалізовано
Команда
Анастасія Бардонова — ландшафтний архітекторБорис Третьяков — головний інженерТетяна Бричак — керівник відділу реалізаціїКерівник відділу сервісу
Головна задача:
Створити та реалізувати проект ландшафту, який буде підкреслювати архітектуру будинку та органічно виглядати з водоймою, що прилягає до ділянки з однієї зі сторін.
Аналіз об’єкту:
Територія має видовжену форму з розміщенням будинку ближче до вхідної зони. Вихід до джерельного озера додавав гарного пейзажу. Архітектура даного котеджного містечка в точності копіює будиночки Австрії та Швейцарії.
Детальніше про ландшафт:
Фасадна частина території виконує функціональну роль – тут знаходиться в'їзна зона. Парковка вимощена коричневою тротуарною плиткою, що вдало поєднується з будинком.
Праворуч та ліворуч від вхідної зони вкладено рулонний газон, який дарує відчуття альпійських галявин. Мощення дозволяє оминути будинок з будь-якого боку завдяки доріжкам. Вздовж одного боку розміщенні хвойні композиції — Піхти Нордмана або Кавказькі (Abies nordmanniana), Сосни гімалайські або сосни Валліха (Pinus wallichiana), Ялини звичайні або європейські (Picea abies) та інші рослин. Вздовж іншого боку зелений паркан із Туї західної колоновидної Колумни (Columna), що додають території комфорту та відчуття усамітнення.
На задній частині подвір'я розташований неймовірний пейзаж на джерельне озеро, який довершує створений ландшафт. Звивиста широка доріжка з відсипкою та кущами самшиту прекрасно довершила класичний (регулярний) стиль. Примітно, що серед широкого асортименту рослин були використані виключно хвойні та вічнозелені кущі та дерева. Прекрасно вписались в дизайн ліхтарі у класичному стилі та соковиті зелені газони. Особливого шарму ділянці додає тераса на березі озера вздовж якої висаджені неймовірні Гостролисті Клени Глобозум ( Acer platanoides Globosum ).
На цей час на об’єкті проводяться сервісні роботи для збереження створеного ландшафту та підтримання рослин у здоровому вигляді.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання