Приватний будинок
КМ Коник

Локація
КМ Коник 62
Площа
20 соток
Статус
В процесі реалізації
Команда
Юрій Корольчук — директорМарія Якимчук – ландшафтний дизайнерБорис Третьяков — головний інженерЯсин Козинець – інженерОлександр Крикун — менеджер з реалізаціїНаталя Кунець — дендролог
Головна задача:
Зберегти максимум відкритого простору, створити декілька зон для відпочинку та не забути про функціональність ділянки. Важливі побажання замовника: запропонувати оформлення зони спа (лазня/чан), розмістити зону відпочинку з видом на річку, розташувати у проекті плодово-ягідну зону зберігаючи максимум вільного простору в центрі ділянки, розробити вертикальне планування з метою комфортного та безпечного спуску до водоймища.
Детальніше про концепцію ландшафту
Вдале розташування будинку допомогло зберегти величезну кількість відкритого простору, як того прагнули господарі. Від тераси, що розташована на виході з будинку прямують лаконічні короткі доріжки, що ведуть нас до лазні з облаштованою зоною релаксу. Домашній чан – безперечно, став функціональним елементом, навколо нього розташували квітково-хвойний ансамбль, яскравим центром якого виступає лаванда та гортензія.
Хвиляста доріжка зі сходами веде нас через територію відкритого газону в зону усамітнення, відпочинку та затишку, що знаходиться на березі річки серед неперевершених композицій із квіткових рослин. Завдяки якісному опрацюванню рельєфу, доріжка переходить в сходи, які дозволяють спуститись схилом до самого берега річки та милуватись видами.
По інший бік ділянки розташований справжній сад із різновидів плодових дерев та декоративні городи для вирощування ягід та зелені.
Розміщення елементів благоустрою та озеленення по периметру дозволили залишити максимум відкритого простору для зеленого килиму газону. Комфорт, затишок та свобода – такі відчуття викликає цей дизайн-проект.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання