Приватна резиденція
Козин

Локація
с. Козин
Площа
70 соток
Статус
Реалізовано
Команда
Анастасія Бардонова – головний ландшафтний архітекторМарія Якимчук – ландшафтний дизайнерНаталя Кунець – дендрологБорис Третьяков – інженерМенеджер з реалізації проектів
Головна задача
Органічно доповнити сучасну класику архітектури будинку ландшафтом, який ідеально підкреслить стиль. Продумати вхідну групу, для створення головного акценту і підкреслити красу і велич будинку. Поліпшити існуючий ландшафт, зробивши його більш легким і сучасним.
Складності під час реалізації
Територія за будинком виходить до водоймища і має досить крутий схил, на який був укладений рулонний газон. Перед укладанням трави схил очистили від рослинності, що росла на березі та розпланували. Рулони кріпилися шпильками (спеціальні кріплення), які дозволили газону прижитися і не дали йому сповзти вниз у перші два тижні після укладання.
На ділянці високий рівень ґрунтових вод через близьке розташування річки. Тому рослини підбиралися таким чином, щоб для них цей фактор не був вагомим, і вони відчували себе комфортно весь час.
Детальніше про ландшафт
Створюючи дизайн ландшафту, намагалися об'єднати в концепції класику і сучасність. Вхідну групу та всю стежкову мережу доповнили невисокою огорожею з самшиту. Другим рядом висаджені троянди виробництва Кордес (Німеччина) насиченого червоного кольору. Завдяки тому, що вони цвітуть кілька разів у сезон, все літо вхідна група утопає в яскравих ошатних кольорах і неймовірному п'янкому ароматі.
На вході також розташовані кілька видових груп з використанням Барбарису Тунберга Admiration і штамбових Троянд (Herzogin Christiana англійської селекції Девіда Остіна). Завдяки білому і пурпуровому відтінкам троянди створюють ніжність, а також дарують неймовірний аромат. Композиції відсипані сосновою корою середньої фракції, яка створює доглянутий та натуральний вигляд.
Формовані тиси на штамбі також прекрасно вписалися в концепцію вхідної групи. Доповненням стали дві колоноподібні туї форми Тоскана.
Центральна клумба виконана з використанням ґрунтопокривних троянд, які лаконічно переплітаються зі самшитом та декоративною білосніжною мармуровою галькою - Tassos. Вінцем всієї композиції є Нівакі (бонсай) із Сосни звичайної Ватерері (Pinus sylvestris Watereri), який став яскравим і величним акцентом.
Віддалено від вхідної групи, в глибині території, розташувалася мармурова альтанка. Навколо плетуться троянди ніжних та яскравих відтінків, які додають зоні відпочинку камерності та затишку.
Окремої уваги варта територія, яка розташувалася за будинком. Зона кострища, з видом на річку, прикрашена ялівцем, а поруч розташувалася клумба з гортензією на штамбі, кульки самшиту, а також Ялівець прибережний Шлягер (Juniperus conferta Schlager) і Юкка Нитчата (Yucca filamentosa). Схожа клумба знаходиться з протилежного боку басейну.
Газон біля басейну замислювалася як місце відпочинку і для розміщення шезлонгів. Тут були висаджені ошатні Дуби Болотні (Quercus palustris) з кроною у вигляді дахів. Влітку дані рослини мають соковитий зелений колір, а восени набувають яскравий насичений червоний відтінок. Червоний колір вдало перегукується з трояндами по периметру будинку, які ще продовжують цвісти в цей час.
Особливістю даних дубів є листя, яке тривалий період осені та зими тримається на гілці, а також зберігає яскравий ефектний вигляд максимально довго.
Біля незвичайних дубів розташовується зона Рододендронів (Rhododendron), які першими починають цвісти ранньою весною, наповнюючи ніжними білими квітами територію. На зміну їм приходить блакитна Гортензія Крупнолиста - Ніко Блю (Hydrangea macrophylla Nikko Blue).
Вихід з дому в зону саду оформлений групою з декількох самшитів, які відрізняються діаметром і створюють відчуття того, що вони довільно розсипані по газону.
На території висаджено близько 7 тис. штук кущів самшиту, ще 200 штук кульок самшиту різних діаметрів, а також 700 кущів троянд.
Рулонний газон відмінно вписався в концепцію і, з огляду на стислі терміни, які були відведені на ландшафтні роботи, став відмінним варіантом озеленення.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання