Приватний будинок
КМ Маєток

Локація
КМ Маєток
Площа
12,5 соток
Статус
В процесі реалізації
Команда
Анастасія Бардонова – головний ландшафтний архітекторМарія Якимчук – ландшафтний дизайнерБорис Третьяков – головний інженерТетяна Бричак – керівник відділу реалізаціїНаталя Кунець – дендролог
Головна задача
Створити дизайн ландшафту в регулярному стилі залишивши максимум вільного простору поруч з будинком по центру ділянки та розташувати елементи ландшафту периметром. Особливі побажання від клієнта: задіяти в проекті зону гаражу, розташувати на ділянці акцентну ялинку, продумати розміщення плодової зони, розмістити технічний заїзд, запропонувати зони для відпочинку та дозвілля.
Детальніше про концепцію ландшафту
В наведеній концепції переважає регулярний стиль планування. Чіткі лінії доріжок, стримані композиції надають відчуття відкритого функціонального простору, що відкриває можливості активного відпочинку у колі друзів та рідних.
Фасадна зона представлена композицією комбінованого типу на фоні «зеленого килиму» із ґрунтопокривних рослин. Дану зону також прикрашає чарівна голуба новорічна ялина, що відіграє роль акценту.
Перепади рельєфу обіграли за рахунок створення тераси. Зелений дах, що розміщений над гаражем – це додаткова можливість насолодитись видом на містечко навколо зелені в зоні відпочинку.
Мінімалізм концепції надає відчуття гармонії та почуття відкритого простору. Яскравих фарб серед лаконічності прямих ліній додає асортимент квітучих рослин та акцентних дерев, що будуть гармоніювати з хвойними. Хвойні культури переважають та є структурною частиною концепції.
Неподалік плодового саду, ми розташували декоративні городи, що дають змогу вирощувати власноруч зелень та ягоди, адже найсмачніший – це власний урожай. Поруч з городами бачимо доцільним розташувати і плодовий сад.
Зона відпочинку на ділянці представлена барбекю, що розташована під стелею та дає можливість приготувати їжу на відкритому вогнищі в будь-яку погоду. Неподалік цієї зони розмістили дитячий спортивний майданчик для дозвілля дітлахів.
Основний задум концепції – це стриманість, мінімалізм та функціональність.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання