Приватний будинок
Мощун

Локація
с. Мощун
Площа
14 соток
Статус
В процесі реалізації
Команда
Анастасія Бардонова – ландшафтний архітекторБорис Третьяков – головний інженерЯсин Козинець – інженерТетяна Бричак – керівник відділу реалізаціїНаталя Кунець – дендролог
Головна задача:
Створити проект благоустрою затишного місця в лісній місцевості, зберегти максимум природної первозданної краси та розташувати необхідні зони для комфортного подальшого користування ділянкою: тераса, басейн із зоною відпочинку, лазня, гостьова паркова, зона саду та городу, прогулянкова ділянка, зона вогнища. Територія має складний рельєф, який слід раціонально розпланувати.
Детальніше про ландшафт:
Присадибна ділянка поблизу метушливого міста, чого їй не вистачає в сучасному світі? Людина, що перенасичена інформацією та галасом повсякчас потребує гармонії з природою. Ми запропонували саме таку концепцію, що насичена відкритим простором і при цьому зберігає необхідну функціональність.
Фасадну частину оснастили невеликою зручною парковкою, а вздовж паркану висаджені вітрозахисні дерева.
Умовно ділянку можна розподілити на дві зони: прогулянкову та зону відпочинку. Зручні доріжки розташовані таким чином, щоб була можливість без зайвих кроків досягти необхідного місця.
У концепції підібрали цікаві та водночас стримані рослини. Особливо привабливо виглядають яскраві червоні клени, що привертатимуть увагу протягом всього сезону. Магнолія також радує око та додає ділянці ніжності та виразності. Шароподібні клени не тільки вражають свою формою, вони ще й стали справжнім акцентом в озелененні. М’якості концепції додають вічнозелені рододендрони та хаотично розміщені горизонтальні ялівці
Ділянка мала перепади висоти і підпірні стіни допомогли вирішити цю проблему.
Невелика зона з відкритим вогнем створює чудову атмосферу для відпочинку з друзями у невеликій компанії, а зручна тераса з виходом до басейну дозволяє проводити час вміщуючи чималу кількість гостей.
Ми також розмістили декоративні городи з високими дерев’яними коробами, що дозволяють вирощувати трави, салати та проводити справжні експерименти починаючих садоводів. Поруч розташувався сад з різними плодовими деревами.
Зручне та функціональне планування – запорука щасливого життя!
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання