Гірничо-збагачувальний комбінат
Полтавський ГЗК

Локація
Полтавський ГЗК
Площа
32 га
Статус
в процесі реалізації
Команда
Юрій Корольчук — директорВалентина Єрьоміна — менеджер з реалізаціїНаталя Кунець — дендрологБорис Третьяков — головний інженер
Головна задача
Створити та поступово реалізувати проект благоустрою для території заводу. Вимоги до ландшафту: природність, максимум відкритого простору та озеленення, що вимагає не вибагливого догляду у майбутньому.
Складнощі під час реалізації
Досить велика територія комбінату та віддаленість головного офісу. Але це навіть загартовує та вимагає покращувати тайм-менеджмент, з розумом використовувати робочі ресурси та бути завжди на декілька кроків попереду.
Процес робіт
Не дивлячись на те, що головний офіс компанії TOPIAR заходиться в Києві, ми маємо об'єкти за сотні кілометрів від столиці. Саме таким є Полтавський ГЗК загальною територією близько 32 га. Наша команда займається комплексним благоустроєм території та робить все можливе, щоб територія навколо комбінату виглядала естетично та привабливо.
На скільки це вдається нашим спеціалістам можна побачити порівнявши фото ДО та ПІСЛЯ проведених робіт. Ми виконуємо земельні роботи, монтажні роботи — з влаштування систем зрошення та освітлення, роботи з озеленення – висадка рослин та вкладання рулонного газону.
Посадковий матеріал підібраний в найкращих садових центрах України та розсадниках Європи. Так, для крайнього етапу озеленення була привезена фура із Німеччини. Цікавими вкрапленнями ландшафту є величезні валуни, що розміщені на території та створюють відчуття природності та первозданності.
Крім того, наші сервісі бригади роблять все, щоб підтримувати гарний стан ділянки після благоустрою та тих рослин, які існували тут раніше. Саме для цих цілей та подальшого благоустрою в Полтаві існує окремий філіал TOPIAR, що займається всіма роботами з ландшафту весь час та обслуговує територію комбінату. Контроль за якістю проведених робіт контролюється особисто головним офісом компанії дистанційно та завдяки частим та регулярним відвідуванням об’єкту.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання