Приватна резиденція
Русанівські сади

Локація
Русанівські сади, м.Київ
Площа
6 соток
Статус
Реалізовано
Команда
Анастасія Бардонова – головний ландшафтний архітекторТетяна Бричак — менеджер з реалізаціїНаталя Кунець — дендрологБорис Третьяков — інженер
Головна задача
Створити класичний ландшафтний дизайн, що гармонійно виглядатиме з архітектурою будинку. Додати яскравих та природних зелених барв території та надати території більше затишку та краси.
Детальніше про ландшафт
Благоустрій на даному об’єкті відразу викликає відчуття преміальності та вишуканості. Ділянка площею близько 6 соток, більшу частину якої займає будинок. Тому ландшафт мав довершити архітектуру та естетично її доповнити.
Класика в даному дизайні читається всюди: Вхідна група представлена двома тисами з конічною формою. Сформовані кульки Самшиту вічнозеленого додають території геометрії. Самшит також використаний для створення бордюру, що розділяє мощення та зелені зони.
Штамбові троянди зі сформованими кронами у вигляді парасольок дарують ділянці яскраві фарби та неймовірний аромат у період квітнення. Різноманітні сорти гортензій подовжують період квітнення на ділянці та змінюють троянди.
Туї західні Смарагд (h=350 см), що розміщені у кількості 80 штук вздовж периметру ділянки, створюють живий паркан та надають відчуття затишку та комфорту. В класичних композиціях переважають хвойні та вічнозелені рослини, адже завдяки такому вибору ділянка виглядає неперевершено в будь-яку пору року.
У якості декоративної відсипки була використана білосніжна галька Thassos (Греція), що неймовірно довершила дизайн і вписалась в концепцію благоустрою. Проведені також роботи з улаштування систем поливу та освітлення. Функціональне освітлення вздовж мощення дозволяє безпечно пересуватись ділянкою в будь-який час, а декоративне освітлення підсвічує композиції троянд та крупномірів.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання