Приватна резиденція
КМ Riviera Village

Локація
КМ Riviera Villas
Площа
23 сотки
Статус
Реалізовано
Команда
Юрій Корольчук — директор Анастасія Бардонова – головний ландшафтний архітекторБорис Третьяков — головний інженерОлександр Крикун — менеджер з реалізації Наталя Кунець — дендролог Керівник відділу сервісу
Головна задача:
Створити та реалізувати проект благоустрою, аби підкреслити лісну зону, що також буде органічно виглядатиме з архітектурою будинку. Зберегти природну красу ділянки та додати яскравих акцентів та практичних рішень, а також влаштувати композиції та рослини в порталах, що знаходяться у самому будинку.
Аналіз об'єкту:
У містечку знаходиться 3 типи ділянок: біля озера, з виходом до річки та в лісній місцевості. В нашому випадку – благоустрій треба було зробити в лісній зоні, для якої головне - це зберегти натуральність та природність. В даному містечку також не дозволено розміщувати паркани. На їх заміну виступають живі стіни та огорожі будь-якого розміру, які додають ділянці затишку та комфорту. Побажання замовника ніяк не суперечили стилістиці, яка б довершила вже ландшафт, що вже існує.
Складності під час реалізації:
- Лісна дорога під час дощів розмивалась. Це значно ускладнювало процеси завезення ґрунту. - Для валунів, які були важливим побажанням замовника, довелось замовляти спеціальний кран. Дана техніка дуже складно проходила на територію, адже поміж лісних дерев була дуже мала відстань.
- Однією із найскладніших задач – було розміщення валунів (близько 5 тон) у середині модуля в приміщенні будинку, але ми впорались. - Реалізовувався проект протягом трьох років, паралельно з будівництвом та ремонтом будинку. За цей час деякі ідеї замовника модернізувались та було внесено досить багато змін. Це стосується і вибору рослин, і розміщення декоративних городів, а також зміна покрокових доріжок. Не вважаємо це проблемою, смаки змінюються – наша головна мета втілити побажання замовника.
Детальніше про ландшафт:
Відчуття затишку та комфорту дарує зелений паркан із хвойних рослин, що розташований праворуч, ліворуч та біля в'їзної зони. По всьому периметру розміщувати рослини рівною лінією не мало сенсу, адже заднє подвір'я будинку виходить до густого лісу і створює відчуття безкрайності.
Цікавим та практичним ландшафтним рішенням є розміщення на території декоративних городів, які наразі є справжнім трендом. Поруч розташувався невеликий плодовий сад з 6-річними деревами: слива, абрикос, вишня та ін.
Валуни, що розміщенні всією території, гармонійно вписались в ландшафт додавши ще більше натуральності. Яскравим акцентом став красень Клен червоний (Acer rubrum), який знайшов своє місце серед високих та довголітніх сосен. Для лісної місцевості недоречне використання екзотичних рослин, тому в озелененні було використано різноманіття хвойних: Туя західна Брабант (Thuja оccidentalis Brabant), Ялиця Нордмана (Abies nordmanniana), Сосна гірська Пуміліо (Pinus mugo Pumilio) та листяні рослини.
Наразі за рослинами та газоном ведеться сервісний моніторинг для збереження їх здорового стану та вигляду.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання