Приватний будинок
Софіївська Борщагівка

Локація
с. Софіївська Борщагівка
Площа
17 соток
Статус
В процесі проектування
Команда
Анастасія Бардонова — головний ландшафтний архітекторБорис Третьяков — головний інженерТетяна Бричак — керівник відділу реалізаціїНаталя Кунець — дендролог
Головна задача:
Створити затишний лаконічний дизайн, в якому переважатиме регулярний стиль. Основні побажання замовника: зробити територію більш захищеною та усамітненою, розташувати на ділянці зони спорту та відпочинку.
Детальніше про концепцію ландшафта
Вдале проектування істотно впливає на функціональність ділянки в цілому. Дана концепція насичена відносно ширококронними рослинами, що забезпечує «природнє зонування». Це в свою чергу допомагає відчути атмосферу затишку та усамітнення. Фасадна частина представлена мінімалістично – відкритим газоном та посадкою сумахів. Переміщаючись до парадної зони можна насолодитись композиціями із невисоких яскравих рослин. В даній композиції використана м’яка колористика живої природи.
Прогулянкова доріжка, що проходить вздовж насичених хвойних композицій дозволяє оминути зону усамітнення – боскет та пройти далі до альтанки-барбекю, де можна насолодитись відпочинком в колі найрідніших.
Боскет – елемент ландшафтного дизайну, при якому дерева або кущі густо висаджуються і завдяки декоративній стрижці створюють суцільні зелені стіни. У нашій концепції пропонуємо використати даний прийом для створення зеленої «кімнати» у формі кола, що може стати вашим найулюбленішим місцем для усамітнення або тихого відпочинку.
На задньому подвір’ї розташувалась містка та затишна альтанка-барбекю для відпочинку з друзями поруч з якою розташований відкритий простір. Газон дозволяє насолоджуватись активними іграми та спортом на свіжому повітрі, адже це справжня насолода.
Спортивний майданчик зі столом для пінг-понгу ми віднесли на задню частину будинку та розмістили між масивними деревами. Рослинне наповнення підібрано таким чином, аби радувати око господаря розмаїттям фарб в будь-який сезон.
Дана концепція втілю в собі затишок, комфорт та сучасність.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання