Автосалон Toyota
Toyota City Plaza

Локація
Автосалон Тойота Сіті Плаза, м. Київ
Площа
14,9 соток
Статус
Реалізовано
Команда
Юрій Корольчук — директор Бричак Тетяна — керівник відділу реалізаціїМарія Якимчук — ландшафтний дизайнерНаталя Кунець — дендролог Борис Третьяков — головний інженер
Ландшафт як частина філософії компанії TOYOTA
Ми з особливою ретельністю та відповідальністю відносимся до корпоративних клієнтів. В концепції озеленення мали на меті підкреслити —філософію компанії TOYOTA.
ПРИНОСИТИ КОРИСТЬ
Як автомобіль має працювати на свого власника, так і ландшафт має приносити естетичне задоволення та користь людям. Саме тому в даній концепції ми запропонували використати вічнозелені рослини, що не потребують постійної уваги і прекрасно пристосовуються до навколишнього середовища.
ДОВГОСТРОКОВА ПЕРСПЕКТИВА
Купуючи автомобіль в компанії TOYOTA, клієнт не задумується про те, що в нього виникнуть технічні проблеми з ним та його доведеться ремонтувати. Він впевнений у надійності компанії. Так і з ландшафтом! Обираючи асортимент рослин, ми запропонували такі, що будуть радувати своїм виглядом протягом багатьох років і поводити себе стабільно.
СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ
У своїй концепції ми дотримувались сучасних тенденцій. Наприклад, використання моно посадок в ландшафтному дизайні. Це наділяє ділянку природністю та робить її декоративною. Саме тому у концепції використовуємо кілька моно посадок, що чудово довершують існуючий ландшафт. Акцентну роль надали яскравим кущам з барвистим листям.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання