Гірничо-збагачувальний комбінат
Полтавський ГЗК

Локація
Van Cleef & Arpels, м.Київ
Площа
40 кв. м
Статус
Реалізовано
Команда
Анастасія Бардонова — ландшафтний архітекторБорис Третьяков — головний інженерКорольчук Юрій — директор, менеджер з реалізації
Головна задача
Створити та реалізувати концепцію благоустрою, яка б гармонійно виглядала зі стилем бутику та підкреслювала унікальність та особливість бренду.
Детальніше про ландшафт
Van Cleef & Arpels – французька ювелірна, годинникова та парфумерна компанія. Ми виконували роботи під ключ – від проєктування до повної реалізації концепції. Готували територію до благоустрою, займались освітленням та проведенням поливу та, звичайно, озелененням.
До речі, цікавим парадоксом є те, що французька компанія віддала перевагу лаконічному японському стилю. Це дуже яскраво помітно, якщо звернути увагу на ліхтар, що нагадує характерну японську пагоду. Цікавими елементами благоустрою стали чорна сосна, що вирощена в унікальному японському стилі бонсай та японський клен. Валуни також відіграли свою роль наділивши місцевість природним і первозданним виглядом.
Всі підібрані рослини гармонійно розміщені на клумбі та не відвертають увагу від екстер'єру бутику компанії. Довершили стилістику композиції із мармурової гальки різних кольорів та фракцій.
Сейчас за растениями ведется сервисный уход садовыми бригадами компании TOPIAR.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання