Приватна резиденція
Великі Дмитровичі

Локація
с. Великі Дмитровичі
Площа
106 соток
Статус
В процесі реалізації
Команда
Анастасія Бардонова – ландшафтний архітекторТетяна Бричак — керівник відділу реалізаціїБорис Третьяков — головний інженерНаталя Кунець — дендролог
Головна задача
Створити ландшафтний проект благоустрою, що буде мати сучасну концепцію та даруватиме атмосферу гармонії, духовності та матиме неповторний, унікальний стиль. Кожен проект компанії TOPIAR розроблений індивідуально для замовника. Чимала площа ділянки, близько 1 гектара дозволила втілити всі побажання клієнта, а досвідченість дизайнера наповнила проект неперевершеними та сучасними елементами благоустрою.
Детальніше про ландшафт
Дана концепція насичена ширококронними рослинами, таким чином створивши візуальне зонування. Такий прийом дозволяє створити персональний затишок та усамітнення кожної окремої зони.
Фасадна частина досить функціональна та містить в собі великий гостьовий паркінг, що оснащений сучасними елементами освітлення, які вмонтовані в мощення. Сосни на штамбі та гортензії разом з ялівцем прикрашають вхідну групу. Роль акцентів безперечно виконують неперевершений та величний бонсай, що знаходиться в самому центрі ділянки та яскраві квітучі магнолії.
Функція зонування в центральній зоні належить подіумам з терасної дошки, а також лаунж-зони в ніші. Окрема тераса, що створена для наметного містечка, притінена шляхом підібраних дерев з широкою кроною.
Справжнім царством зелені оточений будиночок для медитації, що дозволить повністю розслабитись та відчути гармонію з природою.
На території розташоване велике розмаїття зон відпочинку, а також спа-зони та кінотеатр просто неба, що не залишать байдужими.
Дана концепція втілює в собі сучасність, гармонію та затишок - саме такі відчуття супроводжували нас під час проектування цього благоустрою.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання