Приватний будинок
Вороньківка

Локація
с. Вороньківка
Площа
17,2 сотки
Статус
В процесі реалізації
Команда
Анастасія Бардонова — ландшафтний архітекторДмитро Романюк — ландшафтний дизайнерБорис Третьяков — головний інженерЯсин Козинець — інженерОлександр Крикун — менеджер з реалізації Наталя Кунець — дендролог
Головна задача
Розпланувати територію ділянки, враховуючи рельєф. Облаштувати зони городу та саду, розважальну зону для дітей, затишні місця відпочинку, лазню та продумати функціональні доріжки, що дозволять швидко пересуватись ділянкою.
Детальніше про концепцію ландшафту
Розпочинаючи проектування будь-якої території, ми керуємось індивідуальним підходом та розпочинаємо з особливостей окремої місцевості. В даному випадку ділянка мала нерівномірний рельєф, який ми обіграли шляхом використання альпінаріїв, укріпленням схилів та звивистих доріжок зі сходами, що проклались периметром всієї ділянки.
Вхідна зона представлена зручним та містким паркінгом з навісом. Дана зона відділена від ігрової квітковими композиціями із лаванди та півоній. Покрокова доріжка веде нас до першої зони відпочинку – це лазня разом з невеликим чаном та джакузі, що розташувались серед розмаїття вічнозелених рослин та композицій із масивних валунів.
У самому серці саду знаходиться зона відкритого вогню, де можна збиратись невеликою дружньою компанією. На задньому подвір’ї розташувалась альтанка, а поруч з нею дивовижний плодовий сад. Дизайнер також відобразила декоративні городи для вирощування ягід та трав своїми власними зусиллями, адже немає нічого кращого ніж вирощене власноруч.
Яскравими акцентами в даній концепції виступають неймовірний нівакі з сосни, що розташований у фасадній частині подвір’я, а також розмаїття квіткових та хвойних композицій, що додають ділянці ніжності та естетичності. Вони розташовані на клумбах та альпінаріях, додаючи фарб дизайну.
Можна із впевненістю сказати, що даний проект – втілення функціональності та декоративності.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання