Житловий комплекс
ЖК Паркове місто

Локація
ЖК Паркове місто
Площа
26 кв. м
Статус
В процесі реалізації
Команда
Марія Якимчук — ландшафтний дизайнерНаталя Кунець — дендролог
Головна задача
Розробити ландшафтний проект тераси, підібрати рослини, що захистять територію від сонця, вітру та зроблять комфортним перебування на відкритому повітрі. Наділити терасу естетичною привабливістю та функціональністю, розмістивши зону гриль та місце відпочинку.
Детальніше про дизайн тераси
Створити комфортне та затишне середовище в самому серці галасливого та метушливого міста можливо. Розробляючи проект тераси, що знаходиться в багатоповерхівці, довелось врахувати безліч нюансів: починаючи з асортименту рослин, закінчуючи зонуванням та можливості навантаження на терасу. В даній концепції дизайнер запропонувала прикрити небажані пейзажі та створити власні завдяки багатоярусним композиціям. Такого ефекту пропонуємо досягти шляхом використання штамбових рослин, в якості центральних елементів та барвистих квітів, хвойних та ґрунтовкривних рослин.
Використовуємо розмаїття рослин, але не занадто багато, аби залишити відчуття простору та забезпечити можливість активного відпочинку разом з дітьми. Окремої уваги варта зона відпочинку, що розташована поруч з гриль зоною. Для зручності при приготуванні барбекю, поряд з грилем розташовуємо столик зі стільцями. Тут можна розташувати всі необхідні продукти або просто насолодитись горнятком кави у приємній компанії.
Складнощі, які довелось врахувати
З особливою увагою слід було продумати оформлення маркізи, адже в ній знаходиться технічне приміщення, яке рідко, але все ж використовується господарями. Складнощів також додала норма навантаження на площу тераси, адже слід було врахувати вагу кашпо, ґрунту та рослин таким чином, аби не було неприємних сюрпризів.
Затишок та зручність – запорука щасливого та комфортного життя!
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання