Житловий комплекс
ЖК Stanford

Локація
ЖК Stanford
Площа
52 сотки
Статус
Розробка концепції
Команда
Бардонова Анастасія - головний ландшафтний архітекторЛандшафтний дизайнерМенеджер з реалізації
Головна задача
Запропонувати концепцію благоустрою території для житлового комплексу, створивши місце, наповнене зеленню всередині галасливого мегаполісу.
Детальніше про концепцію
Ідея благоустрою ЖК Stanford - це двір без машин. Звичайно, в'їзд спеціальної техніки і пожежний проїзд передбачений, але для звичайних машин місця тут немає. Для них є власний підземний паркінг, тому прибудинкова територія цю функцію виконувати не буде.
З огляду на те, що даний ЖК побудований з використанням такого архітектурного рішення як стилобат - це змусило попрацювати при підборі рослин. Стилобат - це експлуатаційне приміщення, в даному випадку - підземний паркінг, на даху якого розміщуються елементи благоустрою. Ми запропонували розмістити контрастну яскраву дитячу площадку.
Рослини підбиралися з урахуванням перспективи їх існування в майбутньому. Необхідно було вибрати такі, які не матимуть розгалужену кореневу систему в майбутньому, вони б просто загинули. Щоб рослини не довелося замінювати через пару років, ми запропонували деякі з них помістити в катки. Зелений оазис всередині галасливого мегаполісу.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання