Бізнес-центр
PLATFORMA

Локація
Бізнес-центр PLATFORMA KOROLENKIVSKA, м. Київ
Площа
7,3 сотки
Статус
Реалізовано
Команда
Анастасія Бардонова — ландшафтний архітекторТетяна Бричак — менеджер з реалізаціїБорис Третьяков — головний інженерНаталя Кунець — дендролог
Головна задача:
Передати акцентну лаконічність в ландшафтному дизайні, який повинен подарувати надихаючу атмосферу простору і доповнити арт-локацію.
Складнощі, з якими зіткнулися:
Згідно із задумом, розробили габаритні бетонні кашпо, які були зроблені індивідуально під даний об'єкт. В даному процесі було важливо не допустити розбіжності ні на один міліметр, так як це вплинуло б на підсумковий результат, і конструкція просто не стала б на своє місце. Ми не мали права навіть на мінімальну помилку, тому що це б призвело до катастрофи.
Детальніше про ландшафт:
При розробці ландшафтного проекту було зрозуміло, що головний акцент в даному благоустрої буде зосереджений на цікавих типах мощення з незвичайною розкладкою.
Бізнес-центр знаходиться в центрі міста і має досить високий ступінь відвідуваності, тому вибір граніту був обумовлений і фактором зносостійкості, а не лише естетичної привабливості.
Гранітні плити лабрадориту використовували різних форматів і колірних рішень (від світлого до темного), укладаючи їх в унікальній комбінації, що і подарувало такий особливий і привабливий вигляд локації. Зручні сходи та пандуси створили інклюзивний і функціональний простір.
Що стосується озеленення БЦ PLATFORMA, то рослини брали посухостійкі, не примхливі, стійкі до антропогенного завантаження, а головне — сонцелюбні. Різні сорти злакових ідеально вписалися в концепцію і створили ту легкість і плавність рухів на вітру, які й хотів бачити замовник. Крім того, вони чудово поєднуються з березами, які довгі роки вже існували тут.
Попри те, що дані види рослин не вибагливі у догляді, вони все ж потребують поливу, тому в бетонні кашпо ми проклали крапельний полив і дренаж.
Престижності й фактурності дизайну додає білосніжна галька Carrara італійського походження. Матеріал має насичену матову структуру поверхні, не схильну до розтріскування або деформації кольору.
Кашпо з архітектурного бетону вдало поєднуються з гранітом і прекрасно відтіняють рослини. Лаконічні ергономічні лави, ніби продовження бетонних кашпо, дозволяють зручно влаштуватись поруч з бізнес-центром і насолодитися простором навколо.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання