Заміський клуб
Shelest

Локація
Заміський комплекс SHELEST, м. Київ
Площа
116 соток
Статус
Реалізовано
Команда
Анастасія Бардонова — ландшафтний архітекторТетяна Бричак — менеджер з реалізаціїБорис Третьяков — головний інженерЮрій Корольчук — директор
Головна задача:
Замовник звернувся до компанії TOPIAR із задачею створити та реалізувати проект ландшафту навколо заміського комплексу. Ми мали підкреслити максимальну первозданну природність лісу, аби кожен містянин міг відпочити в комфортному середовищі та насолодитись спокоєм та тишею.
Замовник відразу наголосив, що має на меті створити ідеальне заповідне місце для будь-якого виду відпочинку та єднання з природою.
Окрім того, не менш важливим завданням було втілити задуми у стислі терміни, адже комплекс готувався відкрити свої двері для відвідувачів.
Процес робіт:
На виконання комплексного ландшафту території близько 1 гектару було відведено рівно 3 тижні. За цей час були проведені всі земельні роботи та вертикальне планування території для збереження натурального ландшафту лісної місцевості та художньої виразності.
Зручне пересування територією можливе за рахунок натуральних гравійних доріжок. Екологічно чистий сипучий матеріал завдяки своїй пластичності дозволив створити звивисті доріжки, зберігаючи при цьому максимальну природність.
Нашими спеціалістами також виконані інженерні роботи з проектування та влаштування інженерних комунікацій. Система автоматичного поливу для рівномірного зрошення зелених зон, та освітлення, що забезпечує комфортне та безпечне пересування територією у вечірній час.
На територію комплексу було ввезено близько 1800 кубів родючого ґрунту та влаштовано 12 000 м² газону. Рулонного газону влаштували 6 000 м², засіяли 2 400 м² мавританським газоном та ще 3 600 м² універсальним газоном із суміші різнотрав'я.
За 21 робочий день 40 спеціалістів компанії TOPIAR виконали колосальний обсяг робіт.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання