Навколишнє середовище — сад, засіб розради від метушні міста

Написати нам

Для багатьох, сад - це засіб розради від метушні міста, елемент умиротворення, розваги і гармонії, і не важливо, чоловік це, жінка або дитина ... Природа завжди мала магнетичне тяжіння і можливість розслаблення для всіх людей. Це свого роду SPA для душі.

Для того, щоб сад зумів утихомирити людину, на стадії підготовки до ландшафтного проектування, фахівцем враховується безліч моментів.

Деякі з факторів:

• Технічні: комунікації, рельєф на ділянці, інсоляція ділянки, властивості ґрунту, рівень залягання ґрунтових вод та ін.

• Існуючі: об'єкти, елементи саду, потреби і побажання замовника по функціоналу саду та ін.

• Естетичні та ідейні: головна ідея і задумка саду, стиль, видові точки, зонування ділянки, зв'язок між будинком і громадськими територіями, і ін.

Профільні архітектори TOPIAR завжди знають які питання необхідно поставити замовнику і що врахувати при обговоренні майбутнього благоустрою.

Найважливіші моменти в проектуванні саду, - це функціональність, зовнішній вигляд (естетичність) і єдина структура.

Послідовність, зрозуміло, змінюється в залежності від конкретного випадку і об'єкта. І кожен окремий фахівець ці моменти оцінює по-своєму, і рішення з ландшафтного проектування, врешті-решт, народжується на підставі оцінки естетичності, практичності, рівня зручності і не в останню чергу - довговічності.

Якщо Ви нарешті зібралися духом на благоустрій своєї ділянки, але не хочете вникати в усі інженерні тонкощі і складності процесу. Довірте цю справу ландшафтним гуру, - компанії TOPIAR!

Професіонали TOPIAR з легкістю візьмуться за найскладніші ділянки і з задоволенням реалізують найзаповітніші ландшафтні мрії.

Ви і самі здивуєтеся, наскільки швидко за Вашими вікнами утворюється декоративний ставок, альпійська гірка, з'явитися фонтан, альтанка, виростуть дерева і живоплоти, заколосяться злакові трави ... А ви будете ступати по росяному ранковому газоні і ніжитися в променях сонця серед Вашого саду.

Зустрічайте весну разом з нами!

P.S. Натхненні і досвідчені професіонали ландшафтної індустрії України, як проектувальники, так і керівники по реалізації проектів та інші фахівці галузі, працюють в компанії TOPIAR вже кілька років. І Ви можете бути спокійними: Ваш сад / парк в руках експертів!

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання