Зелені дахи або «Небесні сади» — що краще вибрати і не помилитися

Написати нам

Нині стала дуже модною тенденція озеленення дахів житлових і громадських будівель. Це вже давня традиція для Європи, розвинених країн Близького Сходу і Україна не відстає в своєму просуванні! Великі ландшафтні компанії пропонують якісні та ексклюзивні рішення по зелених покрівлям і технологіям, команда TOPIAR в їх числі!

У чому ж так чарівні зелені покрівлі? - Насправді, переваг багато. В першу чергу, це терморегуляція будівлі, екологічність матеріалів і, не в останню чергу, краса видима з вікон ближніх будівель, а іноді і безпосередньо з самої землі. Це престиж фірми або благородне облаштування громадських будівель і затишність власного будинку!

Чому ми називаємо їх «небесними садами»? - Все просто! Саме вони здіймаються в містах та селищах, нагадуючи нам про природні висоти, гори. І, в містах, таких, як Сінгапур, Торонто, Мічиган, Детройт, панорама міста виглядає набагато краще, ніж звичайні скельця і ​​бетонні будівлі, особливо в тих місцях, де є зелені дахи.

Завдяки зеленим дахам:

- зменшується рівень шуму, приблизно на 8 децибел;

- поглинається вуглекислий газ і шкідливі речовини з атмосфери;

- регулюється вологість повітря;

- пом'якшується ефект урбанізованого теплового острова міста;

- з'являються місця для проживання маргінальних видів тварин;

- забезпечується додатковий корисний простір;

- покрівля будинку захищена від механічних пошкоджень, різких змін температур, екстремальних температур, УФ-випромінювання;

- продовжується термін служби покрівлі будинку, без ремонту;

- підвищується енергоефективність будівлі;

- значно зменшуються витрати на опалення, оскільки підвищується термоізоляція будівлі;

- накопичення і випаровування (круговорот) дощової води, що значно зменшує навантаження на міські водостоки.

Зелені покрівлі - це технології, які перевірені часом.

Озеленення дахів може бути як екстенсивне, так і інтенсивне. Все залежить від попередньо продуманого проекту самого будинку і його несучих можливостей. Як мінімум, несучі елементи будівлі повинні витримувати навантаження, приблизно, 70-150 кг на 1м.кв., при екстенсивному озелененні. При інтенсивному - вище 300 кг на 1 м.кв.

Інтенсивне озеленення передбачає завчасно продуманий проект будинку, з урахуванням майбутнього благоустрою даху. При цьому, дах облаштовується деревами, чагарниками, рослинами від 20 см, встановлюються малі архітектурні форми, а також садові декоративні елементи, монтуються доріжки, водойми, парковки і т.д. Власне, виглядає, нічим не гірше земного саду, а в більшості випадків, навіть краще і цікавіше!

Інтенсивне озеленення вимагає:

• Подальший обов'язковий догляд, як і в звичайному саду.

• Технічне обслуговування конструкцій.

• Проектування на стадії розробки плану будинку і його прилеглих територій.

Інтенсивне озеленення - це дороге і стоїть задоволення! Це продукт - престижний, сучасний і креативний!

Екстенсивне озеленення - це мінімальні навантаження при облаштуванні дахів. Вибір падає, в основному, на газон, ґрунтопокривні рослини, трави, мох. В цьому випадку, догляд не обов'язковий, полив мінімальний, а технологічне втручання - не часте! Орієнтовна висота зеленого покриву 6-15 см.

Це ідеальний економний варіант, в якому можна також і проявити креатив, використавши численне різнотрав'я, мох, ґрунтопокривні рослини, розробивши при цьому цікавий малюнок, з різними фактурами і кольором, який буде далеко видно!

Зустрічайте весну разом з компанією TOPIAR, навіть на даху власного будинку!

Компанія TOPIAR надає послуги з озеленення дахів «під ключ», а також бере на себе зобов'язання по догляду за створеними зеленими покрівлями.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання