Посадка крупномірів — 10 порад для правильної посадки крупномірів

Написати нам

Найчастіше господарі присадибних ділянок хочуть вже готові великі дерева, щоб не чекати кілька років, коли вони виростуть.

Можна садити дуже великі дерева взимку. Місцеві та імпортні рослини в пересадці мають свій ряд переваг.

Взимку, коли рослини, знаходяться в стані спокою в розпліднику, а земля промерзає, є можливість пересадити великі дерева з відкритою кореневою системою. Це досить грубий процес пересадки, але при дотриманні правильної технології посадки результати бувають дуже хорошими. Головне також, щоб температура була не нижче 15 градусів, так як гілки можуть сильно пошкодитися.

Земляний ком обов'язково повинен бути добре промерзлим і не розсипатися. Навесні, коли розмерзниться земля, за пересадженими рослинами потрібен ретельний догляд: рясний полив, обробка стимуляторами коренеутворення і антистресовими препаратами.

Посадка вітчизняного матеріалу з діаметром стовбура до 20 см і вагою кома до 3 тонн, можлива як із замороженою так і без кореневої системи. Температура повітря не повинна перевищувати 20 градусів. Процедура посадки повинна бути виконана в найкоротші терміни, до початку інтенсивного росту пагонів з дотриманням рясного поливу після пересадки.

Корисно для дерев зробити обрізку крони, щоб встановити баланс між підземною та надземною частиною дерева.

Найскладніше переживають пересадку хвойні. Їх необхідно додатково притіняти, починаючи вже з лютого-березня. Таке укриття найкраще залишити на все літо.

Мабуть, основний недолік вітчизняного матеріалу, це його не великий асортимент.

У Німеччині, Польщі, Голландії та Італії, наприклад, можна придбати не тільки прості видові рослини, а й їх декоративні форми, підвиди, сорти.

Найоптимальніші тимчасові терміни по посадці викопаного закордонного матеріалу, це квітень-березень і жовтень-листопад.

Всі імпортні рослини необхідно вкривати перші 2-3 роки, для адаптації до нашого клімату.

Якщо говорити про рослини в контейнерах, їх можна садити цілий рік, але також дотримуватися всіх агрономічних норм і технологій. Але ціна на такі рослини на порядок вище.

Для продажу дерева готуються особливим способом: кореневу систему обертають в спеціальну сітку, яка скріплює коріння і не дає можливості кому розвалитись. Її знімати не потрібно, так як специфічний метал в землі іржавіє і розпадається за пару років повністю.

Максимальна висота пересаджуваного матеріалу може бути: 10-13 метрів. Але необхідно розуміти, чим вище дерево, тим складніше його обробляти препаратами технічно і захищати від шкідників / хвороб, які можуть з'явиться внаслідок пересадки.

Якщо дерево захворіло, не переживайте, рік після пересадки є дуже критичним і адаптивним для рослини, біологічний процес вирівнюється за допомогою біодобавок і спеціальних обробок.

Популярні статті
2022-06-21
Як доглядати газон влітку?
Регулярний догляд за газоном – запорука того, що трав'яне покриття буде щільним, здоровим, насичено-зеленим та достатньо однорідним. При цьому в літні місяці газон розвивається дуже активно і тому вимагає регулярної уваги з боку власника (або запрошених фахівців).Як доглядати газон влітку?
Детальніше
2022-06-21
Види газонів у ландшафтному дизайні
Сьогодні різні газони у ландшафтному дизайні застосовується як поодинці, так і у різноманітних поєднаннях. Уміло комбінуючи різні типи газонів, ландшафтний дизайнер може радикально змінити ділянку – причому відкриті простори будуть органічно вписані у загальну концепцію.Незважаючи на те, що вибір типу галявини зазвичай робить профес
Детальніше
2022-06-21
Газон, який не потрібно косити
Плануючи благоустрій присадибної території, власники земельних ділянок часто запитують — який газон не потребує догляду? Інтерес цілком зрозумілий: не завжди є час, сили та кошти для того, аби повноцінно доглядати трав'яне покриття. І якщо з поливом зазвичай проблем не виникає, то стрижка — найважчий етап догляду — стає головним болем власників.
Детальніше
2021-11-11
Спірея сіра у ландшафтному дизайні вашого саду
Якщо ви хочете прикрасити свій сад невибагливими, красивими та недорогими рослинами, які будуть радувати ефектним цвітінням – зверніть увагу на сіру спірею. Цей чагарник характеризується надзвичайно пишним цвітінням та безліччю видом. А ще його легко доглядати.За допомогою спіреї можна прикрасити будь-яку зону саду. Різні сорти цвітуть упродовж весняно-літнього періоду і ви зможете підіб
Детальніше
2021-11-11
Як оформити ствольні дерева: кращі ідеї
У ландшафтному дизайні присадибної ділянки важливо, щоб усі елементи виглядали впорядковано та гармонійно, а рослини були доглянутими та здоровими. Якщо говорити про дерева, це стосується не лише їхньої наземної частини, а й кореневої системи. Тому ви повинні подбати про пристовбурні круги, правильне оформлення яких зробить рослини здоровими і додадуть саду привабливості.Приствольними ко
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання