Посадка крупномірів — 10 порад для правильної посадки крупномірів

Написати нам

Найчастіше господарі присадибних ділянок хочуть вже готові великі дерева, щоб не чекати кілька років, коли вони виростуть.

Можна садити дуже великі дерева взимку. Місцеві та імпортні рослини в пересадці мають свій ряд переваг.

Взимку, коли рослини, знаходяться в стані спокою в розпліднику, а земля промерзає, є можливість пересадити великі дерева з відкритою кореневою системою. Це досить грубий процес пересадки, але при дотриманні правильної технології посадки результати бувають дуже хорошими. Головне також, щоб температура була не нижче 15 градусів, так як гілки можуть сильно пошкодитися.

Земляний ком обов'язково повинен бути добре промерзлим і не розсипатися. Навесні, коли розмерзниться земля, за пересадженими рослинами потрібен ретельний догляд: рясний полив, обробка стимуляторами коренеутворення і антистресовими препаратами.

Посадка вітчизняного матеріалу з діаметром стовбура до 20 см і вагою кома до 3 тонн, можлива як із замороженою так і без кореневої системи. Температура повітря не повинна перевищувати 20 градусів. Процедура посадки повинна бути виконана в найкоротші терміни, до початку інтенсивного росту пагонів з дотриманням рясного поливу після пересадки.

Корисно для дерев зробити обрізку крони, щоб встановити баланс між підземною та надземною частиною дерева.

Найскладніше переживають пересадку хвойні. Їх необхідно додатково притіняти, починаючи вже з лютого-березня. Таке укриття найкраще залишити на все літо.

Мабуть, основний недолік вітчизняного матеріалу, це його не великий асортимент.

У Німеччині, Польщі, Голландії та Італії, наприклад, можна придбати не тільки прості видові рослини, а й їх декоративні форми, підвиди, сорти.

Найоптимальніші тимчасові терміни по посадці викопаного закордонного матеріалу, це квітень-березень і жовтень-листопад.

Всі імпортні рослини необхідно вкривати перші 2-3 роки, для адаптації до нашого клімату.

Якщо говорити про рослини в контейнерах, їх можна садити цілий рік, але також дотримуватися всіх агрономічних норм і технологій. Але ціна на такі рослини на порядок вище.

Для продажу дерева готуються особливим способом: кореневу систему обертають в спеціальну сітку, яка скріплює коріння і не дає можливості кому розвалитись. Її знімати не потрібно, так як специфічний метал в землі іржавіє і розпадається за пару років повністю.

Максимальна висота пересаджуваного матеріалу може бути: 10-13 метрів. Але необхідно розуміти, чим вище дерево, тим складніше його обробляти препаратами технічно і захищати від шкідників / хвороб, які можуть з'явиться внаслідок пересадки.

Якщо дерево захворіло, не переживайте, рік після пересадки є дуже критичним і адаптивним для рослини, біологічний процес вирівнюється за допомогою біодобавок і спеціальних обробок.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання