Ароматний сад — одна з найбільш модних тенденцій в розробці тематичних садів

Написати нам

Сад, в якому рослини підібрані за головною ознакою: їх випромінювання нюхом, називається ароматним. Такий сад може видавати аромат не тільки вдень, але і ввечері або навіть вночі!

Ароматний сад - це одна з найбільш модних тенденцій в розробці тематичних садів. Адже аромат, який огортає, коли Ви заходите на території своєї ділянки, занурює зовсім в інший світ. Ароматерапія – засіб, що впливає не тільки на психологічне, а й на наше душевне самопочуття.

Такі сади також є ідеальним місцем для людей з обмеженими можливостями.

Для того, щоб аромат не відносило легким вітром, досить обгородити сад живоплотом або щільним парканом. Доцільно висаджувати найбільш ароматні рослини біля вікон, тераси, в патіо, біля зони відпочинку, вздовж доріжок саду.

Для розміщення ароматних рослин, найголовніше, не розміщувати сильно ароматні рослини дуже близько один до одного, а також змішувати протилежні аромати - легкі і важкі, підбадьорливі і розслаблюючі, солодкі і пряно-терпкі.

Також важливо пам'ятати про періоди цвітіння і розміщувати рослини згідно зміні один одного.

Принадність однорічників-ароматів в тому, що кожен рік можна замінювати рослини на нові або доповнювати і насичувати відтінки ароматів, поки не вийде бажаний букет.

З однорічників, найбільш частіше культивуються в садах і присадибних ділянках: матіола дворога або нічна фіалка, матіола сива або левкой, запашний тютюн, запашний горошок, резеда запашна, іберіс і аллісум морський.

До багатолітників з приємним запахом звичайно ж відносяться троянди, а також, шавлія, материнка, котовник, полин, герань, манжетка, лаванда, півонії, деякі флокси, лілії, нарциси, гіацинти, гвоздики, конвалії і Мірабо.

Серед чагарників з благородними запахами можна відзначити: бузок, жимолость, білу акацію, калину, жасмин, і багато інших.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання