Сучасний італійський стиль в оформленні садів — середземномор'є за вашими вікнами

Написати нам

Сучасні італійські сади зберегли спадковість фактур і форм з часів Відродження і Стародавнього Риму, якщо мова йде про архітектуру і будівництво.

Сьогодні дане стилістичне спрямування активно використовується любителями великих і витончених декоративних елементів, а також трохи химерного оформлення територій відкритого типу.

Відзначимо одну з особливостей італійського середземноморського стилю - використання архітектурних елементів, що є центром композиції. Відмінно вписуються в дане рішення бруковані доріжки, фонтани, балюстради з великого натурального каменю.

Акцентами в саду служать вази з кераміки пастельних тонів, витончені лавочки невеликих розмірів, колони, які одночасно прикрашають територію і ділять її на певні ділянки.

Спирайтеся на стилістичне оформлення Італійських вілл. Звернувшись за історичними довідками, ми відзначимо наявність гротів, скульптур і водойм, оформлених грубим камінням натурального походження.

Зона відпочинку досить функціональна і зручна. Вона не менш витончена і вишукана, ніж інші території. Тут будуть мати гарний вигляд квітники або контейнери з дрібними рослинами невеликих розмірів.

Зони можуть ділитися між собою за допомогою арок, оповитих рослинами. Для середземноморського італійського стилю характерні живоплоти, а також чагарники, яким надали форму куль.

Провідна тема саду - скульптури й барельєфи. Їх значимість підкреслюється великим розміром (на відміну від інших елементів), розміщенням по центру саду або певної його зони.

Матеріалом виготовлення виступають основи, які мають природне походження і не дуже темні кольори.

З рослин перевага віддається темно-зеленим насадженням. Ландшафтний дизайн ділянки в італійському стилі передбачає використання піній, лаврів, самшитів, цитрусових дерев і чагарників.

Стриману кольорову палітру підкреслить насичений зелений рулонний газон.

Безумовно, якщо ми говоримо про італійський середземноморський напрямок в оформленні територій відкритого типу, то найкращим варіантом використання даної стилістики стане поєднання з фасадом будинку і споруд в тому ж дизайнерському рішенні.

Пам'ятайте про важливість збереження балансу, що досягається за рахунок використання різних текстур, відтінків (однієї або двох колірних палітр).

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання