Дизайн парканів — кілька способів створити стильну і функціональну огорожу в саду

Написати нам

Огорожа - це функціональний елемент, який відокремлює вашу ділянку від непрошених гостей, попереджає появу домашніх тварин на території. Однак паркан має певне стилістичне навантаження, що важливо враховувати в процесі оформлення та облаштування саду.

Огорожа може бути виконана з різних матеріалів. Варіюються, також, такі параметри, як товщина матеріалу, висота і протяжність огорожі. Раніше часто застосовувалася секта або штахетна огорожа в даних цілях. Сьогодні власники садів воліють використовувати матеріали, які гарантують захищеність і є більш міцними.

Багато що залежить від функціональних характеристик елемента. Якщо мова йде про огорожі будівель або заднього двору, можна використовувати матеріали з прорізами невеликої висоти.

Якщо ж ми говоримо про захист цілого двору, варто вибрати варіант більш міцний - кування і метал, цегла, цементні блоки і т.д.

Важливо розуміти, що монолітний паркан, навіть за умови надійного захисту, не дозволить створити естетичного і красивого рішення.

Ви завжди можете використовувати в якості верхньої частини огорожі прозорі вставки з полікарбонату, віконця-секції з кування.

Чудовим доповненням для огорож різних типів можуть бути рослини. Вони зроблять навіть найщільніше і потужне огородження оригінальним і красивим.

Якщо мова йде про різьблені огорожі, відмінним рішенням стане використання кучерявих чагарників і квітів.

Вертикальне озеленення, також, досить часто застосовується фахівцями для створення затишної атмосфери в саду.

Правильне поєднання розмірів і «фактур» дозволить коректно розподілити рослини вздовж всієї огорожі, і насолоджуватися цвітінням до глибокої осені.

Сучасний ландшафтний дизайн все частіше пропонує нам поєднання декількох видів матеріалів, що дозволяє створити вражаючий ефект. Дуже добре виглядають поєднання натурального дерева та дикого каменю, цегли і металу.

Одним із найбільш практичних і сучасних варіацій є паркан з профнастилу. Даний матеріал має широкий спектр функціональних характеристик, а також розумну ціну. Простий і нехитрий зовнішній вигляд профнастилу вдало доповнюється рослинами, для чого слід звернутися до сфери озеленення території.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання