Оформлення територій в стилі Прованс — кілька правил по створенню саду у французькому сільському стилі

Написати нам

Садовий ландшафтний дизайн, на сьогоднішній день, пропонує нам широкий спектр варіацій оформлення територій відкритого типу. Для любителів простої, але і витонченої та оригінальної стилістики, відмінно підійде такий напрямок, як Прованс.

Зародився цей стиль на Півдні Франції, в сільській місцевості. Цим пояснюється деяка стриманість в колірній палітрі і відсутність декорів незвичайних форм і розмірів.

Прованс відноситься до видів стилів кантрі, що дозволяє використовувати його для облаштування дачних територій і заміських будинків.

Однак не варто думати, що Прованс надмірно простий і невигадливий. Даний стиль по своєму багатий і аристократичний.

Якщо говорити про використання матеріалів, необхідно відзначити їх натуральний склад і природну фактуру.

Відмінно підійде дерево, піщаник, грубий дикий камінь, черепашник. Поєднуючи матеріали між собою ви досягнете максимально природного вигляду.

Колірна гамма досить стримана, але, разом з тим, лаконічна і вишукана.

Тут можна поєднувати відтінки теракотового, синього, фіолетового, а також сріблястого і бежевого. Уникайте яскравих контрастів, які будуть привертати зайву увагу.

Імітація стилю Прованс передбачає висадку рослин з урахуванням кліматичних умов і ландшафту французьких передмість. Цей аспект може бути складний у виконанні, так як не всі види рослин акліматизовані і успішно ростуть на наших територіях.

Виходячи з даного чинника слід підбирати квіти, кущі та дерева, які будуть максимально точно відповідати зовнішнім характеристикам оригінального озеленення Провансу.

Французькі ландшафти наповнені світлом. Саме тому варто віддати перевагу теплолюбним рослинам.

Озеленення присадибної ділянки в рамках даної стилістики не може обійтися без лаванди. Каткові, також, відмінно впишуться в сад представленого типу.

Доречно виглядають стіни, тераси і підпорні стінки, повиті виноградниками і декоративними сортами троянд. Плетисті види рослин дозволять створити максимально точну атмосферу, відповідну французькій сільській місцевості.

Зверніть увагу на невеликі декоративні елементи, які служать прикрасою територій. Як правило, це клумби, квітники, невеликі водойми, створені з натурального каменю приглушених тонів.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання