Садова архітектура і декор — як правильно використовувати скульптури

Написати нам

Сучасне ландшафтне проектування спирається на активне використання скульптур в процесі облаштування територій відкритого типу. Елементи даного плану перетворюють ділянку, роблять його дизайн вишуканим і оригінальним.

Для того, щоб елементи ідеально вписувалися в ландшафт і стилі частиною стилістичного рішення, необхідно визначити ряд рекомендацій по їх вибору і установці.

Відзначимо основні аспекти:

1. Якщо ви хочете зробити скульптуру центром композиції всієї ділянки, віддайте перевагу потужному елементу. Безумовно, розмір елемента необхідно порівнювати з розмірами самого саду. Про це варто подбати в процесі планування. Ландшафтний дизайн присадибної ділянки чітко позначає місця для установки скульптур, а також загальну кількість елементів, які будуть використані.

2. Маленькі садові скульптури використовуються набагато частіше. Як правило, всі елементи, які використовуються для однієї ділянки, виконуються з одного матеріалу, мають загальну стилістику.

3. Чим простіше форма виробу, тим легше буде зберегти цілісність елемента протягом багатьох років. У питанні довговічності багато що залежить від матеріалів виготовлення. Ідеальними варіантами стануть гіпс, пластик, кераміка або бетон.

За умов правильної експлуатації виробу з даних матеріалів вони будуть радувати вас своїм зовнішнім виглядом протягом багатьох років, не доставляючи ніяких проблем.

4. Трохи дорожчим є штучний камінь. Його експлуатаційні характеристики припускають максимально тривалий термін використання, так як структура сировини відмінно переносить зайву вологу, ультрафіолет, механічні пошкодження і багато інших чинників зовнішнього середовища

Як правило, вироби з поліустона - це авторські роботи. Таким чином, якщо ви хочете зробити дизайн свого саду ексклюзивним і неповторним, штучний камінь підійде як не можна краще.

5. Проектування ділянок дачного типу дозволяє використовувати фігурки у вигляді тварин, які відмінно впишуться в простір між чагарниками, деревами та зеленими насадженнями. Казкові персонажі прикрасять дитячу площадку і принесуть в дизайнерське рішення даної ділянки необхідну атмосферу.

Окремо стоїть антична скульптура. Використовувати вироби даної стилістики слід вкрай обережно, так як вони повинні перебувати в гармонії з іншим декором, а також спільним рішенням ділянки.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання