Організація місця зберігання дров — правила по створенню стильної і сучасної дроварні

Написати нам

З приходом весни садівники починають роботи з пересадки квітів, удобрення ґрунтів, підготовки ділянки до нового сезону. В процесі видалення старих деревних насаджень і формування крон дерев, в саду з'являється велика кількість гілок, спиляних дерев.

Не поспішайте позбуватися від них раз і назавжди. Непотрібні деревні матеріали стануть у пригоді для розпалювання каміну, мангалу, відкритого багаття.

Тут перед власником саду постає питання: «Де зберігати дрова?». Ми пропонуємо вам кілька рекомендацій, які дозволять створити зручну і стильну дроварню.

За умови правильного розташування, місце для зберігання дров буде служити не тільки господарською будівлею, але і декоративним елементом.

Сучасний ландшафтний дизайн двору пропонує нам достатню кількість проектів, де дроварня є композиційним центром.

Відзначимо кілька рекомендацій, які дозволять вам коректно впоратися з поставленим завданням:

1. Дроварня повинна бути розташована на ділянці, доступ до якої вільний. Якщо ви точно знаєте, яким чином будуть використані дрова, визначайте місцезнаходження дроварні в зручній досяжності - до багаття, до будинку (якщо мова йде про камін), до лазні і т. д.

2. Деревина боїться вологи - про це знає кожен. Місце для зберігання дров має добре провітрюватися, перебувати на відстані від стін будинку або будь-яких інших будівель.

Відмінним варіантом стане розміщення даного елемента на сонячному місці. Таким чином, навіть після сильного дощу у деревини буде можливість висохнути.

3. Не можна зберігати дрова в купі. Це не тільки не естетично, але і зовсім не практично. Правильна укладка - це нашарування. Кожен ряд гілок повинен бути притиснутий наступним шаром.

Наявність невеликих зазорів сприяє справній вентиляції. Не можна з метою впорядкування дроварні перекладати шари з гілок іншими матеріалами. В даному випадку волога, яка з'являється в дроварні не буде випаровуватися, що призводить до псування деревини.

4. Дроварня може бути багатофункціональна. Ви можете використовувати споруду не тільки для зберігання гілок, але і розташувати тут городній інвентар, ганчір'я і т. д. Однак якщо мова йде про будову, де буде зберігатися кілька видів матеріалів (залізо, текстиль, деревина), варто побудувати простору дроварню.

Ландшафтний дизайн двору, який знаходиться в процесі створення рішення для вашої ділянки, повинен враховувати наявність великої будови під зберігання господарських виробів, дров. Ідеальний варіант, коли секції відокремлені одна від одної перегородками.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання