Кімната на відкритому повітрі — правила використання будівель відкритого типу на території ділянки

Написати нам

Ландшафтний дизайн присадибної ділянки досить часто передбачає використання кімнат для відпочинку.

Як правило, споруда такого типу є відкритою.

Таким чином, всі люди, які будуть перебувати в цій кімнаті, зможуть насолоджуватися оточенням природи, але, в той же час, будуть перебувати під певним захистом.

«Підключення» до природи кімнати для відпочинку відкритого типу відбувається за рахунок легких конструкцій, які є межами будівлі.

Не забувайте про те, що головним завданням представленого елемента є створення атмосфери захищеності, свого роду, острівця безпеки, де можна пережити будь-яку стихію.

У ролі кордонів, що визначають будову, виступають огорожі, решітки, кам'яні кладки невеликих розмірів. В якості стель фахівці використовують крони великих і гіллястих дерев. Дуже добре виглядає навіс, повитий в’юнкими рослинами.

Невелике зміцнення стелі прозорою плівкою зробить будова максимально захищеним. Однак використовувати штучні матеріали варто вкрай обережно, щоб не порушити цілісності будівлі.

Озеленення даної ділянки передбачає висадку квітів по периметру кімнати (зовнішня сторона).

Високі рослини послужать відмінним зміцненням стін, створених з тонких грат і огорож. Відносно стель найчастіше застосовуються в’юнкі рослини - декоративний виноград і плющ, ліани і т. д.

Підлоги кімнати для відпочинку створюються зі міцніших матеріалів. Тут модно застосувати бруківку, настил з деревних порід.

Дуже добре виглядає в рамках даного рішення рулонний газон, який розташовується на підготовленому ґрунті.

Кімната відкритого типу на свіжому повітрі може стати композиційним центром ландшафту або доречним доповненням, якщо мова йде про проектування досить великої ділянки.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання