Види пальмет — варіації формування майстерних крон

Написати нам

Озеленення присадибної ділянки передбачає використання самостійних конструкцій, оповитих плетистими рослинами.

Стильно, сучасно і естетично виглядають сформовані на шпалерах пальмети. Даний спосіб формування майстерних крон дозволяє створити оригінальне стилістичне рішення для території будь-якого типу.

Класичні варіації створення пальмет полягають у формування гілок в одній площині. Крона дерева розгалужується на окремі елементи і кріпиться до основи під кутом від 45 до 90 градусів.

Одним з найперших варіантів формування крон є сітчастий кордон, прикріплений до шпалери. З плином часу техніка видозмінювалася, і сьогодні нам представлений широкий спектр варіантів.

Найпростіший метод формування пальмет - це розташування крони таким чином, щоб кожна гілка знаходилася під нахилом, утворюючи «віяло». Всі гілки молодого деревця або саджанця кріпляться в одній площині. Як правило, дана методика використовується відносно карликових дерев.

Для тих, хто хоче використовувати більш цікаві і складні варіанти, ми рекомендуємо звернути увагу на канделяброві пальмето. В даному варіанті центральний пагін повністю видаляється. Бічні пагони обрізаються і кріпляться в основі, після чого вони формують вертикальні гілки.

Кругові пальмети, також, визначають видалення центральної частини. Бічні пагони не обрізають, а надають їм округленої форми.

Цікаво виглядає Монтрейська шпалера, коли вертикальні гілки формуються не симетрично, переплітаючись між собою.

У центрі знаходяться вертикальні гілки з плоскою кроною. Дана методика формування перегукується з сланцевими-кущеподібними шпалерами гребневиної форми. Однак в даному варіанті крона трохи пишніше, а вертикальні гілки дивляться в одну точку, відносно один одного.

Щоб замовити ландшафтний проект з пальметами слід уважно вивчити даний напрямок, так як представлений елемент вимагає уваги в плані догляду.

Не варто, також, забувати про те, що повноцінна пальмета формується протягом декількох років. Важливо стежити за ростом дерева і своєчасно формувати крони, коригувати напрямок гілок.

Популярні статті
2022-06-21
Як доглядати газон влітку?
Регулярний догляд за газоном – запорука того, що трав'яне покриття буде щільним, здоровим, насичено-зеленим та достатньо однорідним. При цьому в літні місяці газон розвивається дуже активно і тому вимагає регулярної уваги з боку власника (або запрошених фахівців).Як доглядати газон влітку?
Детальніше
2022-06-21
Види газонів у ландшафтному дизайні
Сьогодні різні газони у ландшафтному дизайні застосовується як поодинці, так і у різноманітних поєднаннях. Уміло комбінуючи різні типи газонів, ландшафтний дизайнер може радикально змінити ділянку – причому відкриті простори будуть органічно вписані у загальну концепцію.Незважаючи на те, що вибір типу галявини зазвичай робить профес
Детальніше
2022-06-21
Газон, який не потрібно косити
Плануючи благоустрій присадибної території, власники земельних ділянок часто запитують — який газон не потребує догляду? Інтерес цілком зрозумілий: не завжди є час, сили та кошти для того, аби повноцінно доглядати трав'яне покриття. І якщо з поливом зазвичай проблем не виникає, то стрижка — найважчий етап догляду — стає головним болем власників.
Детальніше
2021-11-11
Спірея сіра у ландшафтному дизайні вашого саду
Якщо ви хочете прикрасити свій сад невибагливими, красивими та недорогими рослинами, які будуть радувати ефектним цвітінням – зверніть увагу на сіру спірею. Цей чагарник характеризується надзвичайно пишним цвітінням та безліччю видом. А ще його легко доглядати.За допомогою спіреї можна прикрасити будь-яку зону саду. Різні сорти цвітуть упродовж весняно-літнього періоду і ви зможете підіб
Детальніше
2021-11-11
Як оформити ствольні дерева: кращі ідеї
У ландшафтному дизайні присадибної ділянки важливо, щоб усі елементи виглядали впорядковано та гармонійно, а рослини були доглянутими та здоровими. Якщо говорити про дерева, це стосується не лише їхньої наземної частини, а й кореневої системи. Тому ви повинні подбати про пристовбурні круги, правильне оформлення яких зробить рослини здоровими і додадуть саду привабливості.Приствольними ко
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання