Види пальмет — варіації формування майстерних крон

Написати нам

Озеленення присадибної ділянки передбачає використання самостійних конструкцій, оповитих плетистими рослинами.

Стильно, сучасно і естетично виглядають сформовані на шпалерах пальмети. Даний спосіб формування майстерних крон дозволяє створити оригінальне стилістичне рішення для території будь-якого типу.

Класичні варіації створення пальмет полягають у формування гілок в одній площині. Крона дерева розгалужується на окремі елементи і кріпиться до основи під кутом від 45 до 90 градусів.

Одним з найперших варіантів формування крон є сітчастий кордон, прикріплений до шпалери. З плином часу техніка видозмінювалася, і сьогодні нам представлений широкий спектр варіантів.

Найпростіший метод формування пальмет - це розташування крони таким чином, щоб кожна гілка знаходилася під нахилом, утворюючи «віяло». Всі гілки молодого деревця або саджанця кріпляться в одній площині. Як правило, дана методика використовується відносно карликових дерев.

Для тих, хто хоче використовувати більш цікаві і складні варіанти, ми рекомендуємо звернути увагу на канделяброві пальмето. В даному варіанті центральний пагін повністю видаляється. Бічні пагони обрізаються і кріпляться в основі, після чого вони формують вертикальні гілки.

Кругові пальмети, також, визначають видалення центральної частини. Бічні пагони не обрізають, а надають їм округленої форми.

Цікаво виглядає Монтрейська шпалера, коли вертикальні гілки формуються не симетрично, переплітаючись між собою.

У центрі знаходяться вертикальні гілки з плоскою кроною. Дана методика формування перегукується з сланцевими-кущеподібними шпалерами гребневиної форми. Однак в даному варіанті крона трохи пишніше, а вертикальні гілки дивляться в одну точку, відносно один одного.

Щоб замовити ландшафтний проект з пальметами слід уважно вивчити даний напрямок, так як представлений елемент вимагає уваги в плані догляду.

Не варто, також, забувати про те, що повноцінна пальмета формується протягом декількох років. Важливо стежити за ростом дерева і своєчасно формувати крони, коригувати напрямок гілок.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання