Романтичний сад — особливості використання романтичного стилю в ландшафтному проектуванні

Написати нам

Романтичний сад - особливості використання романтичного стилю в ландшафтному проектуванні

Романтизм, як самостійний напрям, виник на початку дев'ятнадцятого століття.

Сучасний ландшафтний дизайн присадибної ділянки активно використовує даний напрямок з метою створення ніжного і красивого саду, який буде служити місцем для спокійного відпочинку.

Романтичний стиль вибирають люди, які прагнуть до єднання з природою, націлені на пасивний і медитативний відпочинок в оточенні дерев і зелених насаджень. У ландшафтах, які відбивають ідеї романтизму, як правило, присутні архітектурні елементи (статуї з каменю і гіпсу), стрижені і екзотичні рослини.

Відмінною рисою романтичного стилю є використання штучно створених нагромаджень з каменю, руїн.

Важливо розуміти, що дані елементи виглядають стильно і, навіть, сучасно, якщо використовувати правильний матеріал, а також коректно розташувати об'єкти. Руїни дуже давно використовуються в якості декоративних елементів, щоб підкреслити самобутність стилістичного рішення.

Романтичний сад відмінно поєднує в собі регулярне і пейзажне планування. Основна частина території складається з алей і доріжок. Для того, щоб прогулянки доставляли вам максимум задоволення, розташуйте поблизу доріжок невисокі дерева і квітучі чагарники.

Ландшафтний дизайн даного напрямку полягає у використанні фонтанчиків, альтанок, ротонд, лавок в якості основних елементів декору.

Це можуть бути вироби, виконані з різного роду матеріалів. Важливо, щоб всі вони були визначені одним стилем. Відзначимо той факт, що в рамках романтизму, органічно виглядають плетисті рослини, якими можуть бути повиті стіни альтанок, бічні стінки крамничок і т. д.

Дзюркотливі фонтанчики, руїни і ароматні квітучі кущі створять необхідний настрій. Однак для того, щоб підкреслити ідею романтизму в оформленні ділянки, рекомендуємо звернути увагу на колірну гамму.

Найкраще віддати перевагу світлим і приглушеним тонам. Максимальна природність і легка відчуженість - це саме те, що вам потрібно!

Не забувайте про правильне освітлення ділянки. Так як романтичний сад в своєму розпорядженні до вечірніх прогулянок, варто подбати про наявність необхідних об'єктів освітлення, які будуть справно працювати в темний час доби. В даних цілях найкраще використовувати ліхтарики з приглушеним світлом, точкове освітлення по всьому периметру будинку.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання