Герань в саду — кілька порад по правилам по вибору і догляду за геранню

Написати нам

Сьогодні фахівці з ландшафтного проектування та озеленення все частіше звертаються до природних мотивів і натуральним фактурам.

Як би парадоксально це не звучало, але чим далі наша цивілізація йде від традицій і культурних особливостей, тим більш актуальними стають мотиви, що підкреслюють природний розвиток природи.

Особливо актуальним і затребуваним напрямком є ​​використання диких, на перший погляд, рослин, а також імітують природний ландшафт, не займаний рукою людини

Поговоримо про квітку, яка дозволить підкреслити стилістику, описану вище. Герань не прагне до того, щоб забрати максимум уваги на себе. Зовсім навпаки - вона підкреслює природний ландшафт і робить його лаконічним.

Герань - це садова рослина, яке налічує близько трьохсот видів, на сьогоднішній день. Сорти герані відрізняються один від одного численними характеристиками - період цвітіння, насиченість відтінку зелені, форма і відтінок самих квіток, загальна висота рослини.

Більшість видів герані відмінно відчувають себе в нашому кліматі, в той час як деякі сорти не переносять настільки жаркого літа і вологої осені.

Самі квітки герані невеликі. Однак, завдяки тому, що вони цвітуть групами, можна говорити про наявність яскравого акценту. Ландшафтне озеленення геранню може використовувати тільки даний тип квітів або бути «розведеним» іншими насадженнями.

Коренева система дозволяє виконувати досить щільну посадку інших рослин. Але не варто забувати про те, що герань - це висока і об'ємна квітка. З плином часу вона буде збільшуватися в розмірах, що може заважати повноцінному розвитку інших квітів.

Тривалість цвітіння герані - від двадцяти до сорока п'яти днів.

До самих ранніх сортів, які порадують вас вже навесні, можна віднести:

• гімалайська;

• червоно-бура;

• крупнокорневищна;

• лісова.

З настанням літа зацвітуть такі види герані, як:

• Ендрас;

• Роберта;

• кров’яно-червона;

• грузинська;

• мілкотичінкова;

• плоскопелюсткна;

Переважна кількість сортів відноситься до сонцелюбних рослин. Однак є види герані, які люблять тінь і розвиваються краще без прямого попадання сонячних променів.

Ці квіти висаджують в родючий ґрунт, визначають помірний полив. Герань досить невибаглива і відносяться до сімейства багаторічних рослин.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання