Догляд за садом в літню пору — кілька важливих моментів

Написати нам

З настанням самого теплого і очікуваного часу починається період відпочинку в саду, коли можна пожинати плоди роботи, що була проведена в попередні сезони.

Ось тільки для того, щоб красою палісадника можна було насолоджуватися не один день, необхідно стежити за змінами і в літній період.

Давайте перерахуємо основні моменти по догляду за вашим садом влітку. Якщо ви не впевнені в своїх силах, то можна замовити послуги ландшафтного дизайну від студії TOPIAR.

Поливання рослин

Перше і найважливіше місце займає полив рослин. Найбільше в літню пору можуть постраждати вологолюбні насадження, що потребують поливу кожен день. Якщо рік посушливий, то варто також подбати про полив плодових кущів і дерев.

Для запобігання пересушування землі варто заздалегідь провести її мульчування. Полив рослин варто проводити так, щоб листя не постраждали від сонячних опіків. Тобто це потрібно робити або рано вранці або ввечері, після заходу сонця.

Робота в саду

При догляді за садом необхідно пам'ятати про періодичний огляд всіх наявних рослин. Ретельної перевірки повинні піддаватися плодові кущі і дерева, овочеві культури. Це пов'язано з тим, що вони постійно піддаються нападкам різних шкідників, легко уражаються грибком, бактеріальними і вірусними захворюваннями.

В результаті виявлення будь-яких відхилень у нормальному розвитку рослин потрібно терміново прибрати уражені ділянки і обробити місця спеціальними препаратами. Плодові дерева після поразки хворобами можуть пустити сік.

Також для плодових дерев слід своєчасно подбати про підпори для гілок, періодично проводити розпушування землі біля стовбура, плоди, що впали на землю, обов'язково прибирати.

Починаючи з червня місяця, необхідно проводити підготовчі роботи для закладки «вітамінної» купи добрив.

З літа можна зайнятися розмноженням рослин, що можуть перезимувати і в будинку. До таких рослин можна віднести фуксію, жасмин, лаванду, пеларгонію.

У квітів в саду бажано постійно прибирати загрузлі бутони. За рахунок такого догляду деякі види рослин можуть цвісти вдруге або просто збільшити час цвітіння рослин.

Газон заслуговує не меншої уваги, він вимагає постійної стрижки і поливу.

Збір врожаю необхідно проводити, починаючи з кінця травня. Садовий ландшафтний дизайн вимагає постійного оновлення і правильного підходу до роботи в саду влітку.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання