13 дуже важливих видів робіт в саду восени — поради

Написати нам

Восени основною причиною для роботи в саду є збирання врожаю. Деякі види плодів (наприклад, такі як глід, калина, горобина) можна просто залишати на корм птахам на зиму.

Благоустрій ландшафтного дизайну потрібно починати з другої половини серпня, необхідно проводити роботи по внесенню мінеральних добрив.

На цю пору року припадає закладка лугового і мавританського газону. У разі, якщо на присадибній ділянці вже є газон, то його необхідно періодично скошувати.

До основних робіт, що проводяться восени можна віднести наступні:

1. Після збирання врожаю груш, яблук, слив слід зняти і спалити так звані «ловчі пояси». Потім в обов'язковому порядку проводиться огляд стовбура дерева на наявність в ньому гусениць або коконів.

2. Збір капусти білокачанної зазвичай проводиться під кінець вересня місяця.

3. Багаторічними культурами слід займатися особливо ретельно: прополка, розбивка ґрунту, поливання і внесення удобрюючих речовин (розчин коров'яку).

4. Після збору врожаю томатів і огірків, ділянку, що звільнилася можна засіяти редискою або кропом. Це робиться, щоб до настання холодів зібрати ще одну партію врожаю.

5. Заготівля штабелів з дернини, які потім укладають на землю трав'яною стороною вниз.

6. Омолодження молодих дерев, кущів, рослин, а також видалення з саду старих рослин.

7. Обов'язкова санітарна обробка дерев, після зняття з них плодів. Одночасно з цим проводиться черговий огляд стовбура дерева на предмет гусениць або коконів.

8. Підготовка живильної суміші для ґрунту. Найчастіше вона складається з ялини, сосни, хвої і модрини. Цю суміш після підготовки переміщують в ящики, і ставлять під навіс, щоб туди не потрапив дощ.

9. Прищипування молодих яблунь і груш. Робиться це для того, щоб деревина повністю визріла;

10. Виривання непотрібної порослі близько коренів рослини, зазвичай таке застосовується таке для кущів троянд і бузку.

11. Підготовка і висадка живців червоної смородини в першій половині вересня місяця і висадка кущів чорної смородини в другій половині місяця.

12. Розсадження багаторічників займаються до середини вересня.

13. Попередня підготовка нових місць для посадки рослин.

Популярні статті
2022-06-21
Як доглядати газон влітку?
Регулярний догляд за газоном – запорука того, що трав'яне покриття буде щільним, здоровим, насичено-зеленим та достатньо однорідним. При цьому в літні місяці газон розвивається дуже активно і тому вимагає регулярної уваги з боку власника (або запрошених фахівців).Як доглядати газон влітку?
Детальніше
2022-06-21
Види газонів у ландшафтному дизайні
Сьогодні різні газони у ландшафтному дизайні застосовується як поодинці, так і у різноманітних поєднаннях. Уміло комбінуючи різні типи газонів, ландшафтний дизайнер може радикально змінити ділянку – причому відкриті простори будуть органічно вписані у загальну концепцію.Незважаючи на те, що вибір типу галявини зазвичай робить профес
Детальніше
2022-06-21
Газон, який не потрібно косити
Плануючи благоустрій присадибної території, власники земельних ділянок часто запитують — який газон не потребує догляду? Інтерес цілком зрозумілий: не завжди є час, сили та кошти для того, аби повноцінно доглядати трав'яне покриття. І якщо з поливом зазвичай проблем не виникає, то стрижка — найважчий етап догляду — стає головним болем власників.
Детальніше
2021-11-11
Спірея сіра у ландшафтному дизайні вашого саду
Якщо ви хочете прикрасити свій сад невибагливими, красивими та недорогими рослинами, які будуть радувати ефектним цвітінням – зверніть увагу на сіру спірею. Цей чагарник характеризується надзвичайно пишним цвітінням та безліччю видом. А ще його легко доглядати.За допомогою спіреї можна прикрасити будь-яку зону саду. Різні сорти цвітуть упродовж весняно-літнього періоду і ви зможете підіб
Детальніше
2021-11-11
Як оформити ствольні дерева: кращі ідеї
У ландшафтному дизайні присадибної ділянки важливо, щоб усі елементи виглядали впорядковано та гармонійно, а рослини були доглянутими та здоровими. Якщо говорити про дерева, це стосується не лише їхньої наземної частини, а й кореневої системи. Тому ви повинні подбати про пристовбурні круги, правильне оформлення яких зробить рослини здоровими і додадуть саду привабливості.Приствольними ко
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання