13 дуже важливих видів робіт в саду восени — поради

Написати нам

Восени основною причиною для роботи в саду є збирання врожаю. Деякі види плодів (наприклад, такі як глід, калина, горобина) можна просто залишати на корм птахам на зиму.

Благоустрій ландшафтного дизайну потрібно починати з другої половини серпня, необхідно проводити роботи по внесенню мінеральних добрив.

На цю пору року припадає закладка лугового і мавританського газону. У разі, якщо на присадибній ділянці вже є газон, то його необхідно періодично скошувати.

До основних робіт, що проводяться восени можна віднести наступні:

1. Після збирання врожаю груш, яблук, слив слід зняти і спалити так звані «ловчі пояси». Потім в обов'язковому порядку проводиться огляд стовбура дерева на наявність в ньому гусениць або коконів.

2. Збір капусти білокачанної зазвичай проводиться під кінець вересня місяця.

3. Багаторічними культурами слід займатися особливо ретельно: прополка, розбивка ґрунту, поливання і внесення удобрюючих речовин (розчин коров'яку).

4. Після збору врожаю томатів і огірків, ділянку, що звільнилася можна засіяти редискою або кропом. Це робиться, щоб до настання холодів зібрати ще одну партію врожаю.

5. Заготівля штабелів з дернини, які потім укладають на землю трав'яною стороною вниз.

6. Омолодження молодих дерев, кущів, рослин, а також видалення з саду старих рослин.

7. Обов'язкова санітарна обробка дерев, після зняття з них плодів. Одночасно з цим проводиться черговий огляд стовбура дерева на предмет гусениць або коконів.

8. Підготовка живильної суміші для ґрунту. Найчастіше вона складається з ялини, сосни, хвої і модрини. Цю суміш після підготовки переміщують в ящики, і ставлять під навіс, щоб туди не потрапив дощ.

9. Прищипування молодих яблунь і груш. Робиться це для того, щоб деревина повністю визріла;

10. Виривання непотрібної порослі близько коренів рослини, зазвичай таке застосовується таке для кущів троянд і бузку.

11. Підготовка і висадка живців червоної смородини в першій половині вересня місяця і висадка кущів чорної смородини в другій половині місяця.

12. Розсадження багаторічників займаються до середини вересня.

13. Попередня підготовка нових місць для посадки рослин.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання