Романтичний сад — елементи саду і романтичні рослини

Написати нам

Популярність ландшафтного дизайну з кожним днем ​​тільки збільшується.

Облаштування і видозміна ландшафту стала модним трендом, можна сказати, навіть необхідністю сучасного життя.

Ми прагнемо прикрасити наше життя з усіх боків. Тому не дивно, що ландшафтне проектування саду стало популярним не тільки в міських парках, а й на власних ділянках.

Одним із способів створити ландшафтний дизайн для дачі є фантазії в стилі «romantic». Такий напрям є зараз найбільш естетичним, він акцентує красу природи, емоції, які повинні народжуватися в тіні дерев або кучерявих стебел плюща.

Основні структурні елементи

В душі людини повинна народжуватися поезія, почуття, настрій.

Тому особливостями романтичного стилю ландшафтного дизайну є гармонійне поєднання таких елементів:

• безліч витких рослин;

• клумби, з розмаїттям кольорів і декоративних газонів;

• наявність природних і штучно створених водойм;

• галявини і майданчики для відпочинку, в тіні дерев;

• дзюрчання води у фонтанах;

• різновікові дерева різних форм, але обов'язково з великою тінню;

• загадково розташовані стежки, які ведуть в нікуди. Вони раптово повертають в зарості чагарнику або на тінисту алею. Доріжки рекомендується викладати натуральним камінням.

Неможливо уявити собі романтичний сад без альтанок, оповитих плющем, без гіпсових фігурок янголят або амурів. Обов'язково має бути присутня металеві вироби з ажурною ковкою (арки, дзеркала, містки, лавочки).

Підбір рослин для романтичного саду

Для забезпечення обстановки романтики в саду, краще вибирати такі рослини:

• плодові дерева;

• породи хвойних дерев;

• листяні дерева (вільху, в'яз, березу, каштан, клен, різні види тополі);

• чагарники (бузок, шипшина, жимолость, жасмин);

• багаторічні квіти (троянди, клематис, дельфініум, айстри, гвоздика, півонія, герань);

• цибулинні квіти і злакові трави;

• кучеряві рослини: плющі, виноград, хміль, ліани.

Варто пам'ятати, що романтика завжди збігається з м'якими, приглушеними тонами пастельної гами. Тому і романтичний сад варто проектувати з наголосом на всілякі відтінки рожевого, бежевого кольору. Крім того, вітається переважання різноманітності зелені.

Добре, якщо ділянка, яку ви проектуєте, неправильної форми, затемнена, площею не менше 8 соток. Тоді можна буде створити безліч цікавих місць, де романтика буде наповнювати кожну клітинку тіла.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання