Озеленення саду або ділянки плодовими деревами - поради по оформленню

Написати нам

Довгі роки для прикраси присадибних ділянок використовувалися декоративні рослини.

В даний час все частіше, обдумуючи ландшафтний дизайн дачної ділянки, люди вирішують розмістити на ньому плодові дерева.

Це дуже розумно, тому що це не тільки красиво, але і корисно. У вас щороку буде доступ до вільних від різних домішок фруктам і ягодам.

Деякі бояться використовувати такі дерева у себе на дачі, оскільки за ними потрібен ретельний догляд. Це так! Але вся робота врешті-решт будуть винагородженні.

Стилі оформлення ділянки з використанням плодових дерев

Дуже часто висаджуючи плодові дерева на ділянку ділянки, люди стикаються з проблемою їх догляду.

В такому випадку допоможе старий англійський формальний стиль. Його особливість в обгородженні саду або його доповненні хвіртками, арками або прорізами. Всі ці елементи декору доповнять дизайн ландшафту дачі, при цьому у вас не виникне проблем з побілкою і обрізанням дерев.

Якщо ви все ж хочете застосувати пейзажне планування саду, в такому випадку вам допоможе впровадження фруктового саду в готовий дизайн ділянки. У такому випадку наявність фруктових дерев тільки доповнить декор.

Розташування фруктових дерев на вашій ділянці буде залежати від того, на чому саме ви захочете акцентувати увагу. Якщо дерева - це головний елемент, то і їх кількість має бути відповідною, а всі інші елементи декору відповідати концепції фруктового саду.

Під час планування дизайну з використанням плодово-ягідних рослин необхідно враховувати колірні рішення, оскільки це дуже важливо в період цвітіння.

Для декору арок і огорож використовують плодові ліани і виноград, які стануть чудовою прикрасою і подарують вам смачний урожай.

Дуже популярним останнім часом стало створення саду на терасованій ділянці. При цьому кожна з терас відрізняється, одночасно доповнюючи одна одну.

При посадці фруктових садів пам'ятайте про регулярність стилю. Необхідно приховувати або маскувати стовбури дерев. Живоплоти і кам'яні стіни допоможуть в цьому. Також доповнити композицію з плодово-ягідних рослин можуть бордюри, прикрашені декоративними рослинами.

Правильно оформлена дачна ділянка з використання фруктових дерев буде не тільки радувати ваше око, але приносити корисні вітаміни для вашого організму.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання