Посадка квітів восени - правила посадки восени

Написати нам

Підзимний сів квітів має велику кількість переваг в порівнянні з посадкою квітів навесні.

Слід враховувати, що в такому висівання є свої особливості.

Для підзимньої сівби підходить велика кількість квітів, що дає можливість експериментувати і прикрасити свій зеленийгазон в оригінальному стилі.

Підзимне сіяння однорічних квітів

Чудово перенесуть зиму і зійдуть навесні такі однорічні рослини як айстри і нігтики, гвоздики і волошки, ромашка і маки, і багато інших. Деякі з них бажано накрити плівкою, наприклад, айстри.

Підзимне сіяння багаторічників

Багаторічні рослини потрібно садити під зиму. В такому випадку вони краще ростуть і навіть можуть зацвісти в перший рік, якщо до весни їх накрити плівкою.

До таких рослин, наприклад, відносяться багаторічні астра і лілія.

Підготовка до підзимного сіяння

Важливо підготувати землю до посіву до її промерзання. Для цього необхідно скопати землю до перших заморозків.

Найкраще здійснювати посів з другої половини жовтня. Проти утворення твердої кірки, щоб рослинам було легко пробитися навесні, землю присипають перегноєм.

Необхідно сіяти насіння трохи більше, ніж якби це робилося навесні. Після появи перших сходів в квітні-травні їх можна буде трохи прорідити.

Подальший догляд за такими рослинами традиційний - регулярний полив, прополка і розпушування землі.

Як висіяти насіння

Існує три способи підзимного сіяння квітів:

1. Посів на клумбу, де в подальшому ці квіти і залишаться.

2. Висівання на грядку і подальша пересадка рослин.

3. Посадка в ємності, наприклад, в горщики.

Слід пам'ятати, що не всі квіти можна висаджувати усіма способами. Для деяких рослин підходить тільки один вид висівання.

Переваги висівання квітів восени:

1. Можна домогтися цвітіння багаторічників вже в перший рік після висівання. Посіяне восени насіння сходять раніше, отже і цвісти починають раніше «весняних».

2. Через відсутність потреби вирощувати розсаду економиться велика кількість часу.

3. Рослини посіяні восени більш стійкі до весняних змін погоди, які згубно впливають на квіти, посаджені навесні.

4. Підзимне сіяння робить квіти менш схильними до хвороб.

Озеленення територій з використанням кольорів, посіяних восени, більш ефективно і вимагає менших зусиль.

Декоративний зелений рулонний газон з такими квітами стане відмінною прикрасою вашої присадибної ділянки.

Популярні статті
2022-06-21
Як доглядати газон влітку?
Регулярний догляд за газоном – запорука того, що трав'яне покриття буде щільним, здоровим, насичено-зеленим та достатньо однорідним. При цьому в літні місяці газон розвивається дуже активно і тому вимагає регулярної уваги з боку власника (або запрошених фахівців).Як доглядати газон влітку?
Детальніше
2022-06-21
Види газонів у ландшафтному дизайні
Сьогодні різні газони у ландшафтному дизайні застосовується як поодинці, так і у різноманітних поєднаннях. Уміло комбінуючи різні типи газонів, ландшафтний дизайнер може радикально змінити ділянку – причому відкриті простори будуть органічно вписані у загальну концепцію.Незважаючи на те, що вибір типу галявини зазвичай робить профес
Детальніше
2022-06-21
Газон, який не потрібно косити
Плануючи благоустрій присадибної території, власники земельних ділянок часто запитують — який газон не потребує догляду? Інтерес цілком зрозумілий: не завжди є час, сили та кошти для того, аби повноцінно доглядати трав'яне покриття. І якщо з поливом зазвичай проблем не виникає, то стрижка — найважчий етап догляду — стає головним болем власників.
Детальніше
2021-11-11
Спірея сіра у ландшафтному дизайні вашого саду
Якщо ви хочете прикрасити свій сад невибагливими, красивими та недорогими рослинами, які будуть радувати ефектним цвітінням – зверніть увагу на сіру спірею. Цей чагарник характеризується надзвичайно пишним цвітінням та безліччю видом. А ще його легко доглядати.За допомогою спіреї можна прикрасити будь-яку зону саду. Різні сорти цвітуть упродовж весняно-літнього періоду і ви зможете підіб
Детальніше
2021-11-11
Як оформити ствольні дерева: кращі ідеї
У ландшафтному дизайні присадибної ділянки важливо, щоб усі елементи виглядали впорядковано та гармонійно, а рослини були доглянутими та здоровими. Якщо говорити про дерева, це стосується не лише їхньої наземної частини, а й кореневої системи. Тому ви повинні подбати про пристовбурні круги, правильне оформлення яких зробить рослини здоровими і додадуть саду привабливості.Приствольними ко
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання