Як легко побудувати шпаківню - етапи і необхідні матеріали

Написати нам

В ландшафтний дизайн дачної ділянки добре впишеться шпаківня.

Шпаки дуже необхідні в саду, адже всього за кілька днів вони здатні знищити сотні шкідливих комах.

Вже давно помічено, що спів цих птахів сприятливо впливає на нервову систему людини, підніме настрій і принесе гармонію у внутрішній світ.

Існує безліч різних будиночків для птахів, але найпопулярнішим є шпаківня. Її побудувати не складно, проте доведеться докласти деяких зусиль.

З цього випливає, що для будівництва шпаківні нам необхідні такі будматеріали:

• соснові або березові дошки, товщиною не менше 2,5 см;

• цвяхи близько 20 штук;

• дріт для підвіски шпаківні;

• олівець, лінійка, молоток.

Будівництво шпаківні складається з декількох етапів

1. Підготовка матеріалів. Коли всі деталі будуть готові потрібно переконатися, що вони відповідають один одному.

2. Збірка. За інструкцією слід з'єднати всі деталі і переконатися в їх міцності. Дуже важливо не вирізати внутрішню передню стінку, щоб пташка, чіпляючись за неї, змогла з легкістю вийти назовні.

3. Розташування. Для шпаківні краще вибирати тихі і безлюдні місця. Щоб люди не лякали птахів, а саме шпаків.

ДСП і ДВП не годяться для побудови шпаківень, тому що виділяють токсини, які є згубними і дуже шкідливими. Без жердочки перед віконцем можна обійтися.

Озеленення та ландшафтний дизайн садової ділянки повинен добре поєднуватися разом з шпаківнею.

Адже не тільки практичність, але і краса будиночка повинна стати яскравим штрихом у вашому саду. Деякі вважають, що шпаки НЕ селяться в яскраво забарвлених будиночках. Але на практиці доведено, сімейство птаства не примхливе до різнобарвних, прикрашених домівок.

Якщо у вас добре розвинена фантазія, то ваша шпаківня буде справжньою родзинкою ландшафтного дизайну.

Не хвилюйтеся, якщо птахи не заселили ваш будиночок відразу, це може зайняти деякий час, проте птахи в будь-якому випадку оцінять ваші старання.

Після того як ви заведете собі шпаків, варто добре запам'ятати, що ні в якому разі не можна буде обприскувати рослини, знищуючи комах.

Таким способом ви вб'єте птахів, та й навіщо це робити, якщо у вашому саду вже є вірні помічники. Так само потрібно оберігати будиночок і від домашніх тварин, особливо кішок. Спорудимо шпаківню, ви не тільки принесете користь самому собі і своїм рослинам, а також збережете життя шпаків.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання