Весна - найкращий час для вкладання газону в саду або на ділянці

Написати нам

Чи подобається вам в теплий день пройтися босими ногами по ніжній зеленій травичці?

Або влаштувати пікнік на красивій смарагдовій галявині?

Хочете радості, красита доглянутості вашого саду, яку додасть акуратний зелений газон? Як кажуть, «готуй сани влітку», а газон - навесні. Гарний час для закладки газону - це квітень і травень.

Чим хороший зеленийгазон на вашій ділянці? Його плюси безперечні:

• естетичність - такий «килим» покращить будь-яку прибудинкову або садибну ділянку, вигідно підкреслить декоративні елементи;

• підвищує вологість і якість повітря, «з'їдає» пил;

• забирає надлишок води в дощову погоду, зменшуючи кількість калюж і бруду;

• знижує ерозивний вплив на ґрунт дощу і вітру;

• заглушає ріст бур'янів;

• поглинає шум і заспокоює нерви, чудовий майданчик для дитячих ігор.

Який газон вибрати?

Із часом закладки газону визначилися, тепер потрібно вибрати, який газон вам підходить. Найбільш поширені два типи газону - посівний і рулонний. Тепер давайте розглянемо їх сильні і слабкі сторони.

Посівний газон має одну важливу перевагу - він відносно недорогий в ціні. Однак, при цьому витрата сил і часу на його закладку буде дуже велика. Безпосередньому посіву трави передує тривала і трудомістка підготовка ґрунту. Також потрібно ретельно вибрати суміш насіння газонних трав, яка підходить для ґрунту на вашій ділянці.

Посівний газон для остаточного свого формування вимагає близько двох років (за цей час утворюється і зміцнюється коренева система трави). Весь цей час його потрібно підгодовувати, регулярно зволожувати і очищати від бур'янів.

Ціна рулонного газону в порівнянні з посівним досить висока. Але при цьому, укладання такого трав'яного покриття проводиться дуже швидко (в залежності від розміру ділянки - від одного до декількох днів).

Трава в рулонах вже проросла, і ви можете відразу бачити якість газону. Через тиждень після укладання по такому газоні вже можна ходити. Він не вимагає складного догляду, лише регулярний полив і стрижку.

Довіртеся професіоналам

На вибір типу газону впливають не тільки перераховані переваги і недоліки. Важливо враховувати і дані кожної конкретної ділянки - склад ґрунту, кліматичні умови, особливості ландшафту, можливості по догляду за газоном.

Іноді правильно підібрана суміш газонних трав забезпечить хороший газон без зайвого клопоту по догляду за ним, а в деяких випадках сіяти його не варто через невідповідні умови.

Досвідчені фахівці нашої компанії правильно оцінять всі нюанси і особливості ділянки, підкажуть, який газон буде вигідніше і практичніше саме у вашому випадку. Замовивши газон у нас, ви отримаєте якісно проведені роботи з укладання і наступні безкоштовні консультації по догляду. Довіртеся професіоналам!

Популярні статті
2022-06-21
Як доглядати газон влітку?
Регулярний догляд за газоном – запорука того, що трав'яне покриття буде щільним, здоровим, насичено-зеленим та достатньо однорідним. При цьому в літні місяці газон розвивається дуже активно і тому вимагає регулярної уваги з боку власника (або запрошених фахівців).Як доглядати газон влітку?
Детальніше
2022-06-21
Види газонів у ландшафтному дизайні
Сьогодні різні газони у ландшафтному дизайні застосовується як поодинці, так і у різноманітних поєднаннях. Уміло комбінуючи різні типи газонів, ландшафтний дизайнер може радикально змінити ділянку – причому відкриті простори будуть органічно вписані у загальну концепцію.Незважаючи на те, що вибір типу галявини зазвичай робить профес
Детальніше
2022-06-21
Газон, який не потрібно косити
Плануючи благоустрій присадибної території, власники земельних ділянок часто запитують — який газон не потребує догляду? Інтерес цілком зрозумілий: не завжди є час, сили та кошти для того, аби повноцінно доглядати трав'яне покриття. І якщо з поливом зазвичай проблем не виникає, то стрижка — найважчий етап догляду — стає головним болем власників.
Детальніше
2021-11-11
Спірея сіра у ландшафтному дизайні вашого саду
Якщо ви хочете прикрасити свій сад невибагливими, красивими та недорогими рослинами, які будуть радувати ефектним цвітінням – зверніть увагу на сіру спірею. Цей чагарник характеризується надзвичайно пишним цвітінням та безліччю видом. А ще його легко доглядати.За допомогою спіреї можна прикрасити будь-яку зону саду. Різні сорти цвітуть упродовж весняно-літнього періоду і ви зможете підіб
Детальніше
2021-11-11
Як оформити ствольні дерева: кращі ідеї
У ландшафтному дизайні присадибної ділянки важливо, щоб усі елементи виглядали впорядковано та гармонійно, а рослини були доглянутими та здоровими. Якщо говорити про дерева, це стосується не лише їхньої наземної частини, а й кореневої системи. Тому ви повинні подбати про пристовбурні круги, правильне оформлення яких зробить рослини здоровими і додадуть саду привабливості.Приствольними ко
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання