Кращий спосіб озеленення Вашого саду або ділянки

Написати нам

Найлегший спосіб створення краси і затишку на вашій присадибній, садовій або парковій ділянці - це озеленення за допомогою рулонного газону.

Довірена професіоналам укладання такого трав'яного покриття відбувається швидко, і також в короткі терміни ви отримуєте бажаний і приємний для ока ефект - рівний зелений газон на вашій галявині.

Трава для газону вирощується в спеціалізованих розплідниках, потім зрізається разом з невеликим шаром дерну і скочується в рулони. Власне тому, такий газон і називають рулонним.

Як не помилитися з рулонних газоном

До покупки рулонного газону потрібно підійти ретельно. Так як цей спосіб озеленення досить дорогий, то краще відразу вибрати якісне трав'яне покриття, щоб потім не довелося його «ремонтувати». При покупці рулон газону краще розкатати і перевірити на такі нюанси:

• наявність не пророслої і пожовклої трави, домішки бур'янів;

• газонна трава повинна бути одного кольору у всіх рулонах;

• висота трави 4 - 5 см і вона хорошої якості (густа, щільна і свіжа);

• відсутність розривів в рулоні;

• дерен повинен бути з хорошою щільності і товщиною не менше 2-х см.

Зазвичай рулонні газони роблять за стандартними розмірами - довжиною 2м і шириною в 40 см, вагою в 15 - 25 кг. Купувати рулонний газон найкраще безпосередньо перед укладанням. Щоб точно не помилитися з рулонних газоном, краще купувати його у відповідального виконавця. Центр садово-ландшафтного дизайну в Києві дуже ретельно стежить за якістю продукції, що реалізовується.

Як розрахувати витрати рулонів

Ви визначилися з ділянкою під газон, далі вам слід його виміряти і визначити площу. Якщо ділянка під газон пряма і рівна, то до загальної площі додають 5%. У разі наявності на ділянці клумб, доріжок або інших декоративних елементів, то накинути потрібно 10%. Далі розраховуємо за такою формулою:

Кількість кв.м. ділянки × 1,25 = Кількість рулонів

Ця формула вірна для стандартних розмірів рулонного газону. У разі іншої довжини і ширини бухт трави, правильний розрахунок кількості уточнюйте при покупці.

Технологія укладання рулонного газону

Для укладання звичайного садово-паркового газону знімати верхній шар ґрунту не потрібно. Досить ретельно розчистити ділянку, видалити бур'яни з корінням (краще використовувати гербіцид), розпушити шар ґрунту до 10 см, добре розрівняти і ущільнити

Укладати такий газон потрібно в шаховому порядку, зміщуючи кожен наступний ряд на половину довжини рулону. Рулони повинні максимально прилягати одне до одного, але без накладок. Для додання рулону необхідної форми, його можна обрізати гострим ножем або штиковою лопатою. В процесі укладання пласти трави потрібно щільно утрамбовувати.

Фінішний етап

По закінченню укладання рулонного газону шви бажано обробити сумішшю з родючого ґрунту і піску. Після ретельно і рясно зволожити всю площу свіжого газону, щоб просочилися не тільки пласти трави, але і ґрунт під ними.

Бажано також підтримувати постійну вологість газону протягом наступних 7 - 14 днів. Першу стрижку газону можна провести через три тижні, і косити потрібно поперек рулонів.

Уже через місяць ви будете насолоджуватися чудовим зеленим газоном біля вашого будинку.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання