Місце для шашлику - як визначитися з місцем для барбекю

Написати нам

Навіть невелику заміську ділянку може дозволити облаштувати зону для барбекю, яка стане чудовим місцем відпочинку всієї сім'ї.

Цей майданчик витримується в будь-якому стилі, незалежно від загального дизайну.

Можуть бути використані різні печі і мангали, а сама територія може бути як закритою, так і відкритою.

Для досягнення повної зручності конструкції, в першу чергу потрібно визначитися з вибором місця для будівництва. Звичайно ж, рекомендується будувати подалі від дерев, щоб запобігти небажаному загорянню від спеки, але в той же час це місце не повинно знаходитися на протязі.

Чи не найкращою ідеєю також буде побудувати піч поруч з огорожею, городом або перед головним входом в будинок. Якщо ж присадибна територія невеликих розмірів і не дозволяє спорудження повноцінної конструкції, так само віддаленої від усіх небезпечних місць, то краще за все використовувати звичайний переносний мангал.

Вибирати територію майбутньої споруди слід з розумом, враховуючи фактор «особистого життя», тобто подалі від зайвих поглядів, бажано всередині садової ділянки.

Якщо майданчик знаходиться тільки в стадії проектування, то відмінним рішенням було б спорудити поруч якусь авторську композицію по типу альпійської гірки або ж невеликого водоспаду. Можна також встановити дитячий майданчик, який стане відмінним заняттям для дрібних бешкетників, поки ви будете зайняті приготуванням їжі.

Прекрасно доповнять ландшафтний дизайн саду печі з такого матеріалу, як бетон, цегла і камінь. Плюс до всього вони є стійкими до дії високих температур, тому піч прослужить довгі роки.

Види барбекю

Якщо говорити про зовнішнє оформлення майданчика, то він може бути виконаний у вигляді навісу, павільйону або ж відкритого майданчика. Останній варіант вважається найбільш виграшним, оскільки відмінно вливається в загальну концепцію саду.

Його безсумнівним плюсом є ще й забезпечення почуття «пікніка на природі», що, безсумнівно, додає якусь теплу атмосферу для проведення часу біля барбекю.

Варто пам'ятати і те, що поверхня для цієї зони повинна бути споруджена виключно з жорстких матеріалів з метою пожежної безпеки.

Майданчик для барбекю відмінно доповнить ландшафтний дизайнсадової ділянки будь-якого розміру.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання