Лісовий дизайн - поради з облаштування ділянки та саду в лісі

Написати нам

Завзята мрія багатьох любителів природи - це мати свій власний будиночок в лісі.

Адже разом з цим будиночком, господар отримує:

• чисте повітря, наповнене киснем, а не вихлопними газами;

• тишу, що порушує тільки щебетання птахів;

• відсутність міської метушні.

Саме в цьому місці можна повністю присвятити себе риболовлі, збиранню грибів, ягід, тривалих прогулянок або ж, нарешті, спокійного читання цікавої книги ввечері на ганку.

Однак в той же час лісової ландшафтний дизайн вимагає дотримання ряду особливих вимог.

Охорона лісу

Якщо ви вирішили все ж побудувати власний будинок в лісі, то необхідно бути готовим до того, що доведеться зберегти лісову флору, а разом з нею і фауну.

Це, звичайно ж, якщо ви хочете отримати тиху, живу природу, а не просто спустошене місце подалі від цивілізації.

Захист флори лісу - це найважливіша проблема, яка стоїть перед щасливими володарями ділянок в лісі.

Зокрема, охороні підлягають багаторічні дерева, вирубка яких може потягнути за собою безліч небажаних наслідків.

Саме тому першочерговим завданням можна назвати складання плану ландшафтного дизайну. Крім усього іншого, це дія ще і заощадить кругленьку суму, оскільки відпаде необхідність наймати фахівців для прибирання заважаючихбудівництву дерев.

На додаток до цього, перед самим будівництвом необхідно проконсультуватися у дендролога - фахівця, який займається інвентаризацією всіх наявних на ділянці лісонасаджень.

Якраз він і підкаже, які рослини краще прибрати з огляду на їхню старість, захворювання або ж небезпеку для життя мешканців будинку. Підкаже, що краще залишити і що можна видалити, не завдаючи при цьому сильного удару по лісовій природі.

Дуже часто під час будівництва, працівники занадто сильно зосереджуються на своєму завданню, що абсолютно не враховує необхідність збереження тих чи інших дерев.

Щоб після зведення будинку не одержати замість пишних дерев голу ділянку необхідно:

• спорудити захисні огородження;

• стежити за тим, щоб не було контакту між будівельним сміттям і ґрунтом дерев;

• стежити, щоб не було контакту важкої техніки і будматеріалів з деревами;

• стежити, щоб вся будівельна хімія вивозилася далеко за межі території;

• копати колодязі і прокладати дренажну систему подалі від коренів дерев.

Однак особливої ​​уваги варто приділити безпосередньо хімічним відходам. Адже в разі їх попаданні в ґрунт, під загрозу буде поставлено ​​не тільки життя рослин, але і подальше озеленення ділянки.

 

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання