Як садити тюльпани восени - дієві поради

Написати нам

Ландшафтний дизайн дачної ділянки передбачає обов'язкове внесення яскравих фарб в навколишній простір.

Пожвавити і прикрасити садову ділянку навесні можуть тюльпани різноманітних форм, кольорів і розмірів.

Але про появу цих прекрасних квітів навесні необхідно подбати восени, висаджуючи цибулини в землю. Навесні з них з'являться стебла і квіти.

Як вибрати місце для посадки

Перш, ніж посадити цибулини, необхідно правильно вибрати ділянку для майбутнього квітника.

У цьому вам може допомогти студія ландшафтного дизайну, що займається проектуванням і розробкою озеленення дачних ділянок. Обране місце обов'язково повинно добре освітлюватися сонцем.

Недолік сонячного світла згубно впливає на якість квітки:

• витягуються і викривляються стебла,

• бутони стають дрібними і непривабливими;

• листя жовтіє.

Перед посадкою ґрунт удобрюють, вносячи суміш перегною з компостом з розрахунку 2 відра на 1 квадратний метр або придбавши готове комплексне добриво для цибулинних рослин.

Коли краще садити тюльпани

Кращий час для висадки цибулин тюльпанів в ґрунт - кінець вересня, початок жовтня, коли стовпчик термометра опуститься до +10 градусів.

При цьому потрібно не забувати, що тюльпанам необхідно вкоренитися до настання заморозків, а на це потрібно близько 30 днів.

Занадто рання посадка призведе до ранніх сходів, які вимерзнуть, а пізня - до поганого укорінення і, як наслідок, відставання в рості.

Процес посадки

Посадковий матеріал необхідно підбирати дуже ретельно, переглядаючи кожну цибулину на наявність захворювань. Висаджувати потрібно тільки якісні і здорові бульби, щоб не заразити ґрунт і не втратити сходи.

Спочатку необхідно розсортувати посадковий матеріал для висадки тюльпанів групами з урахуванням того, що різні сорти мають різний вегетаційний період дозрівання.

Перед посадкою цибулини витримують в слабкому розчині марганцю або в готовому стимуляторі зростання.

Глибина посадки становить приблизно 10 см, відстань між цибулинами - 10 см, а міжряддя - 20-25 см. Тюльпани краще висаджувати групами.

Ви можете замовитиландшафтний дизайн, і досвідчені фахівці допоможуть в оформленні бордюрів, клумб з різноманітних груп тюльпанів в поєднанні з іншими рослинами: маргаритками, примулами, братками.

 

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання