Ландшафтне проектування - поради від компанії з ландшафтного проектування

Написати нам

При облаштуванні будь-якої території важливо враховувати основні вимоги. До них відносяться практичність, безпека і дизайн.

Практичність передбачає безперешкодне переміщення по території від одного об'єкта до іншого.

Цей же процес передбачає і облік безпеки. При цьому будь-яка територія повинна мати привабливий зовнішній вигляд. Зіставити всі критерії і досягти поставленої мети дозволить ландшафтне проектування.

При облаштуванні території часто використовуються, як багаторічні насадження, так і складні конструкції, які неможливо навіть при бажанні перемістити з одного місце в інше.

Ландшафтний проект дозволяє відтворити загальну картину, побачити, як буде виглядати територія після облаштування і розподілення всіх необхідних об'єктів так, щоб вони функціонували, створюючи при цьому єдину композиційну картину.

Щоб створити якісний ландшафтний проект ділянки, необхідно знати всі критерії і особливості розміщених об'єктів, переваги і недоліки використовуваних матеріалів.

Наприклад, якщо при оформленні використовуватимуться рослини, то необхідно розмістити їх в тому місці, де умови будуть сприяти їхньому росту і розвитку. З огляду на все вищесказане, краще довірити складання плану професіоналам.

Компанія TOPIAR пропонує послугу ландшафтне проектування в Києві. Наші фахівці мають великий досвід роботи з різними об'єктами. Вони створять об'єкт відповідно до Ваших вподобань і вимог.

Ви можете звернутися до нас, якщо Вас цікавить ландшафтне проектування ділянки, саду або інших територій. Нам під силу скласти проект і відтворити його в реальність. При створенні проектів ми робимо акцент на якісних матеріалах, що дозволить Вашому ландшафту прослужити довше.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання