Ландшафтний проект — основні етапи створення ландшафтного проекту

Написати нам

Основний елемент, що потрібнен для початку робіт на ділянці - ландшафтний проект. Приступаючи до робіт, проектувальники використовують професійні виміри, вдаючись до топографічного знімання території ділянки, на якому мають бути роботи.

Сьогодні, складно переоцінити важливість попередніх робіт зі створення ландшафтного проекту. З його допомогою визначаються реальні розміри ділянки і майбутній обсяг робіт. Дуже важливо - не помилитися з вибором професійного підрядника, адже виправляти неякісні роботи куди складніше. Як правильно вибрати підрядника, читайте в однойменній статті на нашому сайті.

Основні етапи створення ландшафтного проекту від нашої компанії

Якщо Ви вирішите звернутися в компанію TOPIAR. Наш менеджер зв'яжеться з Вами і збере інформацію про об'єкт. Далі відбувається зустріч із замовником, обговорення загальних концепцій і індивідуальних побажань клієнта. У разі позитивного результату зустрічі, ми зустрічаємося вдруге для підписання договору на проектування.

Ландшафтний проект йде в роботу і проектний відділ починає створення, відповідно до умов договору. Після завершення генерального плану, замовник затверджує і підписує його. На основі цього плану, створюється робоча документація для подальшої реалізації робіт.

Робоча документація включає в себе: Дендроплан з асортиментною відомістю рослин, розбивочні креслення, посадкові креслення, конструктив мощення, схему мощення, схему поливу, план освітлення ландшафту, план дренажної системи, а так само - комплект кошторисної документації та графік виконання та фінансування робіт.

Як бачите, обійтися в озелененні без ландшафтного проекту можна, але отримати якісний результат без нього, швидше за все Ви не зможете.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання