Однорічні квіти - швидше зацвітають, мають широку гаму кольорів і форм

Написати нам

Зрозуміло, озеленення дачних ділянок і садів важко уявити собі без однорічних рослин. Квіти з одним вегетаційним циклом характеризуються рядом особливостей.

Вони швидше зацвітають, мають широку гаму кольорів і форм, досить швидко ростуть. Їх цвітіння більш рясне і яскраве, ніж у багаторічних рослин.

Якщо ви використовуєте готову розсаду, можна перетворити ділянку за кілька годин. Якщо квіти були правильно вирощені, вони будуть міцними і красивими, стійкими щодо впливу численних факторів зовнішнього середовища.

Найкраще ростуть і цвітуть морозостійкі сорти, насіння яких були висаджені, безпосередньо, в ґрунт. Вони з легкістю витримують весняні та зимові заморозки, цвітуть в холодну погоду.

Не забувайте про те, що квіти повинні бути посаджені в коректному місці.

Це означає, що в певній зоні саду будуть створені ідеальні умови для зростання того чи іншого сорту - наявність тіні, вологи, сонячного світла і т. д. Подбайте про те, щоб полив був регулярним, а розпушування ґрунту відбувалося в міру необхідності.

Теплолюбні сорти буйно квітнуть в кінці весни і початку літнього сезону. До цієї групи можна віднести агератум, бальзамін, целозія, гомфрена, шавлія, сальвія, настурція, а також багато інших.

Вологолюбим сортам необхідно забезпечити коректний полив, а також розташування на території, де ґрунт має необхідний рівень вологості за рахунок часткової присутності тіні.

До даної категорії можна віднести наступні сорти: бегонія, декоративна капуста, флокс, колеус.

Якщо ландшафтне проектування та озеленення ділянки передбачає яскраві фарби і насичене цвітіння, віддайте перевагу рослинам, деякі можна віднести до тих, що обільно квітнуть. Однак, не створіть надмірної завантаженості ландшафту.

Якщо ви використовуєте занадто багато рослин на одній ділянці, вони не будуть повноцінно розвиватися і цвісти.

Багаторічні рослини і квіти покликані служити основою саду, в той час як однорічні види дозволяють коригувати і змінювати кольорову гаму щороку. Ви можете зробити сад різноманітним і не нудним, поєднуючи між собою насичені кольори і різні за своєю структурою квіти.

А можете зробити сад монохромним, висаджуючи рослини одного кольору. Максимального ефекту можна досягти при правильному поєднанні зі стилістикою ділянки.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання