Декоративна водойма на дачі або в саду - прикраса всієї території і чудове місце відпочинку

Написати нам

Декоративна водойма на дачі або в саду - це і оригінальний ландшафт, і прикраса всієї території, і чудове місце відпочинку.

Але, створення декоративного водоймища - справа трудомістка і недешева, проте вона себе виправдовує.

Якщо ви хочете створити досконалу водойму на ділянці, то звертайтеся до професіоналів, які є в нашій компанії.

Ви зможете уникнути багатьох помилок, в тому числі і фінансових, а ми, в свою чергу, допоможемо вам виготовити штучну водойму на дачі гарно, надійно і якісно.

Наші дизайнери створять унікальний проект декоративної водойми з використанням натурального каменю, який додасть водоймі будь-яку форму, що відповідає вашому загальному стилю.

За вашим бажанням можна спорудити каскади, струмки, фонтани, водоспади, встановити додаткові ліхтарики, декоративне підсвічування на дно водойми.

Неповторний образ створить світломузична композиція вашого водоймища, яка буде переливатися різнокольоровими вогнями під звучання улюблених мелодій.

Поруч доречно буде розмістити садові скульптури, вази або фігурки в залежності від вашого стилю.

Для озеленення зони біля водойми ми можемо запропонувати вам висадити різні кущі, карликові дерева, квіти.

Декоративну водойму по краях можна прикрасити розкиданими натуральнимкамінням або звести альпійську гірку.

Не менш вдалим оформленням штучних водойм буде облицювання стін і берега різнобарвною галькою, яка є у нас в наявності.

Різні декоративні водойми: струмок і ставок або ставок і водоспад можна поєднати, доповнивши містком.

Ми виконаємо будь-який вашзапит: побудуємо фонтанчик всередині ставка, сумісний ставок зі струмком, який знаходиться вище, з'єднавши їх каскадом, або зробимо посеред водойми романтичний майданчик для відпочинку.

Вибір за вами, за нами професійне виконання замовлення.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання